Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ fingerprint attendance system ] αγώνας 292 προϊόντα.
LINUX ηλεκτρονικός συμμετοχής έλεγχος προσπέλασης αναγνώρισης προσώπου συστημάτων έξυπνος βιομετρικός
| Μέγεθος: | 1400*120*1000mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -15°C-70°C |
| Πλάτος διέλευσης: | 60~180cm |
Φορητή πύλη εμποδίων ανοξείδωτου δακτυλικών αποτυπωμάτων RS485 πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων
| ODM/OEM: | Δεκτός |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | 110~240 Β (ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ) |
| Κατεύθυνση: | μονόδρομος, δις-κατεύθυνση διευθετήσιμη |
Γυμναστήριο εξόδου έκτακτης ανάγκης Swing Barrier Gate με αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1400 * 180 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Buzzer Alarm Fastlane Turnstiles Brushless Servo Motor Scanner Fingerprint Scanner for Office
| Μέγεθος: | 1400*120*1000mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -15°C-70°C |
| Πλάτος διέλευσης: | 60~180cm |
TAG αδιάβροχο έξυπνο RFID βραχιολιών NFC σιλικόνης 125khz 13.56mhz Rfid Wristband
| Δυνατότητα κάρτας: | 40000pcs |
|---|---|
| Τύπος: | Κάρτα ταυτότητας/IC, βραχιολάκι |
| Ανίχνευση απόστασης κάρτας ανάγνωσης: | <10 cm |
SUS316 πύλη εμποδίων ταλάντευσης στάσεων με την εναντίον της σύγκρουσης λειτουργία χρονικής συμμετοχής
| Μέγεθος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -15°C-70°C |
| Πλάτος διέλευσης: | 60~180cm |
Περιστροφική πύλη γυμναστικής κουμπιών ώθησης ελέγχου προσπέλασης με το δακτυλικό αποτύπωμα αναγνώρισης RFID προσώπου
| Τύπος: | μονοπύρηνος ή (διπύρηνος για πολλαπλές λωρίδες) |
|---|---|
| Κατεύθυνση: | Δις-κατεύθυνση διευθετήσιμη |
| Εργασιακό περιβάλλον: | -10-75℃ |
Αυτόματος τύπος χτυπημάτων αναγνωστών κώδικα δακτυλικών αποτυπωμάτων RFID περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης πορτών εισόδων
| Αριστερή ρύθμιση παπουτσιού: | 0.01-1000MΩ |
|---|---|
| Ρυθμίσεις των ιμάντων καρπού: | 0.1-35MΩ |
| Λογισμικό ελέγχου: | έχει (υπάρχει απλός δοκιμαστής ESD χωρίς λογισμικό) |
Ευφυής πύλη εμποδίων ταλάντευσης δακτυλικών αποτυπωμάτων υψηλής ταχύτητας πυλών περιστροφικών πυλών χτυπημάτων καρτών RFID
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | L1400*W200*H1000mm |
Περιστροφική πόρτα πτερυγίων από ανοξείδωτο χάλυβα 304 με βουρτσισμένο κινητήρα και προαιρετικό χρώμα LED για καταγραφή παρουσίας
| Χρόνος άνοιξης του φραγμού: | 0,2 s |
|---|---|
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS-232, RS485 |
| Κατεύθυνση λειτουργίας: | 2-δρόμος |

