Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ fingerprint attendance system ] αγώνας 292 προϊόντα.
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας καρτών ταυτότητας ολοκληρωμένου κυκλώματος NFC για τη συμμετοχή ελέγχου προσπέλασης
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1400*200*1000mm |
| Όνομα προϊόντος: | πύλες περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων ασφάλειας |
αναγνώστης καρτών πρόσβασης RFID πορτών αναγνώρισης προσώπου 125KHz 13.56MHz
| Χωρητικότητα εγγραφής: | 100000 PC |
|---|---|
| Δυνατότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων: | 1500pcs |
| Δυνατότητα κάρτας: | 10000 τεμ |
Γραμμωτός κώδικας ταυτότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων ESD/περιστροφική πύλη τρίποδων Rfid ελέγχου προσπέλασης καρτών ολοκληρωμένου κυκλώματος για το σταθμό μετρό
| Όνομα προϊόντων: | περιστροφική πύλη τρίποδων ελέγχου προσπέλασης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*990mm |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Ηλεκτρονικός αναγνώστης γραμμωτών κωδίκων δακτυλικών αποτυπωμάτων πυλών RFID εμποδίων ταλάντευσης TCP/IP
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονική πύλη εμποδίων ταλάντευσης |
|---|---|
| Μετάδοση: | Όλος-ηλεκτρικός μηχανικός |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
304 πρόσωπο Reconganation δακτυλικών αποτυπωμάτων ανοξείδωτου RFID όλοι στα προγράμματα μιας κυβέρνησης
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη ραγών υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Διαστάσεις (επίπεδες): | 3000*300*1000mm ή |
| Βάρος: | 350kg |
Βιομετρική χρονική συμμετοχή πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων τριών περασμάτων αμφίδρομη
| Όνομα προϊόντος: | ημιαυτόματο ή πλήρως αυτόματο Τύπο περιστροφική πύλη |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διάσταση: | L1200xW280xH1000mm |
Ασφάλειας πύλη μηχανισμών περιστροφικών πυλών δακτυλικών αποτυπωμάτων πρόσβασης πορτών ΣΥΝΕΧΩΝ αβούρτσιστη μηχανών βιομετρική
| Εγγύηση: | 1 έτος δωρεάν υπηρεσία εγγύησης |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Όνομα προϊόντος: | Αυτόματος μισός έλεγχος προσπέλασης περιστροφικών πυλών για τη γυμναστική |
Συμβολικός ESD καρτών ταυτότητας ολοκληρωμένου κυκλώματος περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης τρίποδων εισόδων & εξόδων ελεγκτής δακτυλικών αποτυπωμάτων
| όνομα στοιχείων: | Ανταγωνιστική περιστροφική πύλη τρίποδων τιμών |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | 304# ανοξείδωτο |
| Τάση εργασίας: | AC220±10%V 50±10%HZ |
Γειτονιές, συλλογή προσώπου δακτυλικών αποτυπωμάτων καρτών περιστροφικών πυλών RFID ελέγχου προσπέλασης ικανότητας
| Όνομα προϊόντων: | περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης |
|---|---|
| Τύπος: | Πλήρης αυτόματος |
| Ακαθάριστο βάρος: | 70KG/pc |
Διπλή πυρήνων πύλη περιστροφικών πυλών δακτυλικών αποτυπωμάτων βιομετρική, γρήγορη περιστροφική πύλη εμποδίων χτυπημάτων περασμάτων με το λογισμικό
| Αισθητήρας υπέρυθρων: | 4-6 ζευγάρια |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εισόδου στο σινεμά ή στο ξενοδοχείο ή στο εστιατόριο |
| Όνομα προϊόντος: | Διοικητικό όργανο |

