Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ fingerprint attendance system ] αγώνας 292 προϊόντα.
Χειρωνακτικός μηχανισμός περιστροφικών πυλών ύψους ενιαίων εισόδων πλήρης/βιομετρικός αυτόματος ηλεκτρικός
| Μέγεθος προϊόντος: | 3100(L) *1500(W) *2250(H) mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος: | Μοναδική είσοδος πλήρους ύψους γύρισμα |
Έλεγχος προσπέλασης περιστροφικών πυλών πυλών ταχύτητας συστημάτων Rfid για τον υπόγειο σιδηροδρόμων μετρό
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη ταλάντευσης χρονικής συμμετοχής |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Καθαρό βάρος: | 70KG/pc |
qr κώδικα πορτών ελέγχου προσπέλασης αθλητικών περιστροφικών πυλών αναγνώριση προσώπου θερμοκρασίας rfid πολλαπλάσια για την είσοδο γυμναστικής
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
| Καθαρό Βάρος: | 65 κιλά |
Διπλή πύλη περιστροφικών πυλών χτυπημάτων ΣΥΝΕΧΩΝ αβούρτσιστη μηχανών με το σύστημα ελέγχου προσπέλασης ελέγχου θερμοκρασίας
| Πλάτος διέλευσης: | 60 εκατοστά |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 120 X 30 X 100 εκατ. (Χ) |
| Κατεύθυνση: | αμφίδρομος (ή προαιρετικός ενιαίος τρόπος) |
Περιστροφικές πύλες 60cm ελέγχου προσπέλασης γραφείων περιστροφική πύλη εμποδίων χτυπημάτων πλάτους μεταβάσεων
| Πλάτος διέλευσης: | 60 εκατοστά |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 120 X 30 X 100 εκατ. (Χ) |
| Κατεύθυνση: | αμφίδρομος (ή προαιρετικός ενιαίος τρόπος) |
Εσωτερική και εξωτερική κάρτα RFID Βιομετρία Αναγνώριση προσώπου Τρεις λωρίδες πλήρης ύψους
| Μέγεθος προϊόντος: | μήκος 3600*εύρος 1500*ύψος 2300mm ή μεγέθος προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Τύπος: | Τρεις λωρίδες πλήρους ύψους γύρισμα |
Αυτόματη πύλη εμποδίων χτυπημάτων μετρό/υπογείων με το οδηγημένο σύστημα υπενθυμίσεων και ελέγχου προσπέλασης
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Αμφίδρομη για τους πεζούς πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων με συναγερμών συστημάτων ελέγχου προσπέλασης/δεικτών των οδηγήσεων το φως λαμπτήρων/
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
|---|---|
| Τύπος: | τρεις περιστροφική πύλη βραχιόνων/ραγών |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
Μήκος βραχιόνων αυτόματη πύλη ταλάντευσης υπεραγορών 60 - 90 χιλ./αμφίδρομη πόρτα εμποδίων μεταβάσεων
| Oem: | OEM μήκος βραχίονα, προσαρμοσμένο λογότυπο, προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος: | 45 kg/σετ |
| Μικτό βάρος: | 50 kg/σετ |
Πύλη ασφάλειας περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων RFID με την υπαγόρευση φωνής και τη λειτουργία συναγερμών
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων RFID με τη γρήγορη λειτουργία φωνής και τη λειτουργία συναγερμών |
|---|---|
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30-40 άνθρωποι/λεπτό |
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |

