Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ swing gate turnstile ] αγώνας 419 προϊόντα.
Ευφυής μηχανισμός κώδικα περιστροφικών πυλών HS τρίποδων βραχιόνων πτώσης με τους αναγνώστες καρτών Rfid
| Όνομα προϊόντος: | ημιαυτόματο ή πλήρως αυτόματο Τύπο περιστροφική πύλη |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
| Διάσταση: | L1200xW280xH1000mm |
Πύλη περιστροφικών πυλών ταλάντευσης σχολικής ασφάλειας
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC100V-240V |
Προσαρμοσμένη OEM Ασφάλεια Πύλη Στρογγυλογέφυρα Μία πύλη 304 Στερεόχάλυβα
| CE: | Εγκεκριμένος |
|---|---|
| Ανακοίνωση: | RS485 TCP/IP |
| Διάσταση: | διάμετρος στύλου 168 mm, ύψος 1050 mm |
RFID καρτών αυτόματη πύλη εμποδίων περιστροφικών πυλών τραίνων περιστροφικών πυλών εισόδων ηλεκτρική για τον αθλητικό τόπο συναντήσεως
| CE: | Εγκεκριμένος |
|---|---|
| Ανακοίνωση: | RS485 TCP/IP |
| Διάσταση: | διάμετρος στύλου 168 mm, ύψος 1050 mm |
Έλεγχος Πλήθους Έλεγχος Διαβατηρίων Περιστρεφόμενη Πύλη
| πλάτος λωρίδας: | 60,90,110cm ή άλλα |
|---|---|
| Ταχύτητα διέλευσης: | 45persons/min |
| Χρήση: | Σταθμός μετρό |
Προσαρμόστε την πύλη περιστροφικών πυλών ταλάντευσης ταχύτητας πυλών περιστροφικών πυλών ασφάλειας ODM cOem για το σχολείο κινηματογράφων γυμναστικής
| Πιστοποίηση: | CE |
|---|---|
| Μέγεθος: | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Εφαρμογή: | Αεροδρόμιο, Γραφείο, ξενοδοχείο, είσοδος νοσοκομείου |
Για τους πεζούς τερματικό αναγνώρισης προσώπου ελέγχου προσπέλασης πυλών περιστροφικών πυλών υψηλής ταχύτητας
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1400 * 180 * 1000mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | Δυνατότητα ανάφλεξης |
Του προσώπου πύλη εμποδίων ταλάντευσης γυαλιού υψηλής ταχύτητας γυμναστικής περιστροφικών πυλών αναγνώρισης αντι άλματος
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | Μ1200*Π300*Υ1000mm |
Πυρόστερη κατοικημένη πύλη στρογγυλοστάτησης ηλεκτρονική πύλη φραγμού RFID για γυμναστήριο
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
Περιστροφικές πύλες ανοξείδωτου πυλών RS485 304 εμποδίων ταλάντευσης στάσεων 1.5meter ποδιών
| Μέγεθος του προϊόντος: | 280*330*1500 χλστ |
|---|---|
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
| Διάρκεια βραχίονα κλίσης: | 3090cm |

