Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ swing gate turnstile ] αγώνας 419 προϊόντα.
Ευφυής για τους πεζούς περιστροφική πύλη 304 χτυπημάτων ESD ανοξείδωτο
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη χτυπημάτων ESD |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
| Μήκος βραχιόνων: | 51cm |
Εγκεκριμένη CE πύλη εμποδίων χτυπημάτων συναγερμών εισελκόμενη, εμπόδιο ελέγχου προσπέλασης με τον αισθητήρα IR
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200/1400*280*990mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280/1480*370*1070mm |
Μόνιμος πλήρης αυτόματος ανιχνευτής μετάλλων ασφάλειας αναγνωστών καρτών Rfid πυλών εμποδίων χτυπημάτων
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Πύλη ασφάλειας ελέγχου προσπέλασης πυλών εμποδίων περιστροφικών πυλών παιδικών σταθμών Goldantell
| Ονομασία του αντικειμένου: | Έλεγχος πρόσβασης γυρισμάτων νηπιαγωγείου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
| Υλικό: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης περιστροφικών πυλών τρίποδων ESD με το πεντάλι & τον υπολογιστή ESD Teste Γκέιτς ποδιών 8 ίντσας
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη τρίποδων ESD |
|---|---|
| Όργανο ελέγχου: | 8 ίντσες |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Περιστροφική Πύλη Ελέγχου Πρόσβασης Πεζών SUS304
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Υπαίθρια χτυπημάτων εμποδίων πυλών Swiping καρτών γραμμωτών κωδίκων λειτουργία παγίδων σταδίων αντι
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*990mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Μισή ύψους γοήτρου ασφάλειας χτυπημάτων περιστροφική πύλη χτυπημάτων πυλών αμφίδρομη ευφυής με το σύστημα εισόδων πορτών Rfid
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
υπέρυθρο αυτόματα περιστροφικών πυλών μηχανισμών γραμμωτών κωδίκων εμπόδιο πυλών αναγνωστών κρυμμένο ταλάντευση για την πρόσβαση σπουδαστών
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1,5*1,5*2,4 μέτρα |
|---|---|
| Υλικό: | Καναλιού |
| Διάρκεια ζωής: | Πάνω από 15 χρόνια |
Αυτόματη πύλη εμποδίων ταλάντευσης ασφάλειας πρόσβασης μεταβάσεων για το σταθμό/το στάδιο/το πανεπιστήμιο μετρό
| Ονομασία του προϊόντος: | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης |
|---|---|
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματο |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400*200*1000mm |

