Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ swing gate turnstile ] αγώνας 424 προϊόντα.
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης εισόδων με τη διαχείριση αναγνωστών και λογισμικού καρτών RFID
| Όνομα προϊόντος: | Περιστροφική περιστροφική αιώρηση τύπου γέφυρας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
Αυτόματη περιστροφική πύλη ταλάντευσης στηλών πρόσβασης πυλών εμποδίων ταλάντευσης αναγνώρισης 0.2s
| Υλικό υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ενιαία πύλη εμποδίων ταλάντευσης Πολωνού |
| Μηχανισμός: | Αβούρτσιστη μηχανή/σερβο μηχανή |
Κατευθυντική κάρτα περιστροφικών πυλών RFID βισμουθίου πυλών εμποδίων ταλάντευσης σχολικών παιδικών σταθμών
| Όνομα στοιχείων: | Κατευθυντική περιστροφική πύλη βισμουθίου της Panda |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
Έξυπνη πύλη εμποδίων ταλάντευσης με την κάρτα RFID/δακτυλικό αποτύπωμα για την οικοδόμηση της διαχείρισης
| Όνομα προϊόντων: | Έξυπνη πύλη εμποδίων ταλάντευσης με την κάρτα RFID/δακτυλικό αποτύπωμα για την οικοδόμηση της διαχεί |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
Διπλής κατεύθυνσης παρεμποδισμένη υποστήριξη αναπηρική καρέκλα πυλών 1.1meter περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης
| Υλικό υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ενιαία πύλη εμποδίων ταλάντευσης Πολωνού |
| Μηχανισμός: | Αβούρτσιστη μηχανή/σερβο μηχανή |
Υψηλή ασφάλεια 304 χρώμα λογότυπων του Γκέιτς Customizd εμποδίων ταλάντευσης παιδιών αντι-τσιμπήματος ανοξείδωτου διαθέσιμο
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Εμπόδιο Γκέιτς ταλάντευσης παιδιών |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
πύλη εμποδίων ταλάντευσης παιδικών σταθμών κατεύθυνση βισμουθίου πλάτους μεταβάσεων 600 - 900mm διευθετήσιμη
| Πλάτος διέλευσης: | 600~900mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
Αυτόματη του προσώπου πύλη RecognitionTurnstile για τη γυμναστική σχολικής βιβλιοθήκης γραφείων
| Όνομα προϊόντων: | Του προσώπου πύλη RecognitionTurnstile |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400*300*1000mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&Outdoor |
Ανοξείδωτου εξατομικεύσιμη ειδική πύλη εμποδίων ταλάντευσης λογότυπων αμφίδρομη/αυτόματη περιστροφική πύλη
| Μικτό βάρος: | 50 kg/σετ |
|---|---|
| Σύμφωνος: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, πρόσβαση νομισμάτων, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμώ |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200 mm (Μ) *280 mm (Π) * 1000 mm (Υ) |
Προσαρμόσιμη στρογγυλομηχανή αναγνώρισης προσώπου για έλεγχο πρόσβασης πεζών
| Υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200/1400*300*1000 mm |
| Ονομασία του προϊόντος: | Αναγνώριση προσώπου |

