Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ swing gate turnstile ] αγώνας 419 προϊόντα.
Αντιοξειδωτικό εμπόδιο Autogate ελέγχου προσπέλασης αιμοστατικών επιδέσμων SS304 με τον κώδικα QR
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | L1400*W120*H1000mm |
Μετακινούμενη πύλη με υψηλή ταχύτητα με ενσωματωμένη κάμερα και Android 8 ιντσών αναγνώριση προσώπου
| Τρόπος του ελέγχου: | Πλήρως αυτόματο |
|---|---|
| Υπέρυθρη ποσότητα: | 8-12 ζευγάρια |
| Ονομασία προϊόντος: | Γρήγορη περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας |
Απόμακρος τηλεχειρισμός μακροχρόνιας σειράς περιστροφικών πυλών πυλών RFID εμποδίων ταλάντευσης RFID
| Όνομα προϊόντων: | Απόμακρος τηλεχειρισμός μακροχρόνιας σειράς πυλών εμποδίων ταλάντευσης RFID για Hoverport αερολιμένω |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης σερβο μηχανών με το αυτόματο γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών αναγνωστών κώδικα
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | αιωρούμενες πύλες περιστροφικών φραγμών ασφαλείας |
| Ανακοίνωση: | RS485 ή TCP/IP |
Ηλεκτρονικές περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης εμποδίων ταλάντευσης με αντίθετο σύστημα ανιχνευτών ασφάλειας το θερμικό
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400mm*310mm*1000mm |
|---|---|
| Κατεύθυνση: | τόσο η είσοδος όσο και η ύπαρξη |
| Πλάτος διαδρομής: | 600mm |
Εναντίον της σύγκρουσης αναγνώριση προσώπου πυλών περιστροφικών πυλών ασφάλειας για φυσικό
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | αιωρούμενες πύλες περιστροφικών φραγμών ασφαλείας |
| Ανακοίνωση: | RS485 ή TCP/IP |
168mm λεπτή κυλινδρική ταλάντευσης εμποδίων πύλη περιστροφικών πυλών ταχύτητας κώδικα φραγμών βραχιόνων πυλών ακρυλική
| ΚΑΕ: | OEM μήκος βραχίονα, προσαρμοσμένο λογότυπο, προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΟΛΩΝΟΥ: | διάμετρο 168 mm · ύψος 1050 mm |
| Πλάτος διέλευσης: | 530mm830mm |
Πύλη φραγμού ταχύτητας αναγνώρισης προσώπου
| Oem: | OEM μήκος βραχίονα, προσαρμοσμένο λογότυπο, προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Λιμάνι επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
| Μέγεθος του προϊόντος: | διάμετρος στήλης 168 mm· ύψος 1000 mm |
Ευφυής περίπατος μέσω μιας περιστροφικής πύλης βραχιόνων, πλήρης αυτόματη περιστροφική πύλη για την τράπεζα
| Εφαρμογή: | indoor&outdoor |
|---|---|
| Τύπος: | Μια πύλη περιστροφικών πυλών βραχιόνων |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200mm (λ) * 165mm (ψ) * 1000mm (η) |
RS485 αυτόματες περιστροφικές πύλες εισόδων περιστροφικών πυλών αερολιμένων με την αναγνώριση προσώπου
| Τύπος: | Μονό πυρήνα και διπλό πυρήνα,πορτα υψηλής διασταύρωσης |
|---|---|
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS485/Relay σήμα |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |

