Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ swing gate turnstile ] αγώνας 419 προϊόντα.
Αυτόματη περιστροφική πύλη δεικτών θερμοκρασίας αναγνώρισης προσώπου συστημάτων ελέγχου προσπέλασης
| Εφαρμογή: | προγράμματα υγείας, ξενοδοχείο, καντίνες, νοσοκομεία, κτίρια γραφείων, τελωνείο, αντιπροσωπείες, του |
|---|---|
| Ύψος αναγνώρισης: | 1.2-2.2 M |
| Ταχύτητα προσδιορισμού: | Ανίχνευση προσώπου και ακολουθώντας κα 20 |
Εγκρίθηκε από την CE ταχεία φράση φραγμού με αναγνώστη QR κωδικού RFID
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ: | 1200(Μ)*300(Π)*1000(Υ)MM |
|---|---|
| Εργασιακή ισχύς: | AC 110V / 60HZ |
| Υλικό: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
Η πύλη παρόδων υψηλής ταχύτητας της Κίνας rfid ταλαντεύεται τις μισές περιστροφικές πύλες ύψους εμποδίων για τη για τους πεζούς πρόσβαση εισαγωγής
| Ταχύτητα πέρασμα: | 50 άτομα/λεπτό. (Κάρτα IC) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -15°C-70°C |
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
Τυποποιημένο ασημένιο σύστημα 600mm επικόλλησης ετικέτας πυλών εμποδίων ταλάντευσης μήκος βραχιόνων
| Συχνότητα: | 50Hz ή 60Hz |
|---|---|
| Υγρότητα: | 0-95% |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20°C~+50°C |
304 ανοξείδωτο χάλυβα Πύλη 120x30x100cm Ανερόστερη Αυτοματοποιημένη
| Διάσταση: | 120 * 30 * 100 cm |
|---|---|
| Τύπος: | Χειροκίνητο/ημιαυτόματο/πλήρες αυτοκίνητο |
| Σύμφωνος: | RFID/δακτυλικό αποτύπωμα/κέρμα/qr γραμμικό κωδικό |
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης πυρήνων μηχανισμών με τον του προσώπου αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1300*200*1000mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
| Καθαρό Βάρος: | 65 κιλά |
Ανέπαφες περιστροφική πύλη ανίχνευσης προσώπου/συσκευή ελέγχου προσπέλασης χρονικής συμμετοχής δεικτών θερμομέτρων καμερών Wifi
| Μέγεθος προϊόντος: | 210(L)* 135(W)* 225(H)CM |
|---|---|
| Υλικό: | 316 / 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Σύμφωνος: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
Ταχύτητα δύο παρόδων μισή ύψους πύλη εμποδίων εισαγωγής περιστροφικών πυλών εισελκόμενη
| Μέγεθος: | 1400*310*1000mm |
|---|---|
| Κύριο υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εφαρμογή: | είσοδος / έξοδος του Carport, Hotel, House |
Ελαφριές καθήκοντος οπτικές προσδιορισμού στυλοβατών πορτών σχεδίου μακρινές ταχύτητας περιστροφικές πύλες ύψους ασφάλειας μισές με τον ανιχνευτή εισόδων
| Έλεγχος πρόσβασης: | Σαρωτής γραμμωτού κώδικα, ανίχνευση θερμοκρασίας προσώπου |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | 40 άτομα/λεπτό. (Κάρτα IC) |
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματο |
Το σύνολο μηχανοποίησε την ανθεκτική υψηλή πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας NFC με το βραχιόλι για το λεωφορείο ή την τουαλέτα
| Ταχύτητα προσδιορισμού: | Ανίχνευση προσώπου και ακολουθώντας κα 20 |
|---|---|
| Ύψος αναγνώρισης: | 1.2-2.2 M |
| Μορφή Wiegand: | 26/34 |

