Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ swing gate turnstile ] αγώνας 419 προϊόντα.
Ευφυής ασφάλειας πύλη εμποδίων χτυπημάτων αυτόματη κάτω από τη δύναμη εργασίας 220V/110V
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
Έξυπνη ελεγχόμενη πρόσβαση Γκέιτς καρτών ισχυρών κτυπημάτων για την είσοδο γραφείων ξενοδοχείων λεσχών σταδίων
| υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*300*1000mm |
| Καθαρό βάρος: | 80 κιλά |
Η αντι-συντριβή autogate 2 οπτικές περιστροφικές πύλες αναγνώρισης προσώπου υψηλής ταχύτητας εμποδίων τρόπων ταλαντεύεται την πύλη εμποδίων
| Σύμφωνος: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, πρόσβαση νομισμάτων, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμώ |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200 mm (Μ) *280 mm (Π) * 1000 mm (Υ) |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
Πλήρης αυτόματη πύλη περιστροφικών πυλών ταλάντευσης με το σύστημα ελέγχου προσπέλασης αναγνώρισης προσώπου
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματη πύλη περιστροφικών πυλών ταλάντευσης |
| Επικοινωνία: | RS485 ή TCP/IP |
Υψηλή γυαλιού διαφραγμάτων οπτική πύλη εμποδίων ταλάντευσης ελεγκτών περιστροφικών πυλών δύο καναλιών για την έξοδο
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
Γρήγορη πύλη εμποδίων ταλάντευσης ταχύτητας αυτόματη για τον αερολιμένα σταθμών και τη γυμναστική ικανότητας
| Όνομα προϊόντων: | Γρήγορη πύλη εμποδίων ταλάντευσης ταχύτητας αυτόματη για τον αερολιμένα σταθμών και τη γυμναστική ικ |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
Αμφίδρομη πύλη εμποδίων ταλάντευσης μηχανισμών μεταβάσεων με την κάρτα/το δακτυλικό αποτύπωμα RFID
| Ονομασία προϊόντος: | Πύλη αιωρούμενου μηχανισμού διέλευσης με κάρτα RFID / δακτυλικό αποτύπωμα |
|---|---|
| Υλικό: | Εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
| Σύμφωνος: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
Ευφυής πύλη εμποδίων ταλάντευσης δακτυλικών αποτυπωμάτων υψηλής ταχύτητας πυλών περιστροφικών πυλών χτυπημάτων καρτών RFID
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | L1400*W200*H1000mm |
Πλήρης αναγνώριση ελέγχου προσπέλασης πυλών περιστροφικών πυλών ύψους ικανότητας 50000 προσώπου για την τράπεζα
| Υλικό υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ενιαία πύλη εμποδίων ταλάντευσης Πολωνού |
| Μηχανισμός: | Αβούρτσιστη μηχανή/σερβο μηχανή |
Αναγνώριση προσώπου Πύλη στρογγυλοστάτησης
| Υλικό υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ενιαία πύλη εμποδίων ταλάντευσης Πολωνού |
| Μηχανισμός: | Αβούρτσιστη μηχανή/σερβο μηχανή |

