Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ swing gate turnstile ] αγώνας 419 προϊόντα.
Βιομετρική πύλη περιστροφικών πυλών Speedlane καναλιών ανιχνευτών SS διπλή
| Τύπος: | Μονό πυρήνα και διπλό πυρήνα,πορτα υψηλής διασταύρωσης |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE |
| Εγγύηση: | Ένα χρόνο |
Αυτόματη κυλινδρική περιστροφική πύλη αναγνώρισης προσώπου έξυπνων καρτών για τον αερολιμένα γραφείων
| Ανακοίνωση: | RS485 ή TCP/IP |
|---|---|
| Υλικό υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Βάρος: | 30 κιλά |
Για τους πεζούς περιστροφική πύλη εμποδίων χτυπημάτων ασφάλειας RS485, σύστημα εμποδίων πυλών ανοξείδωτου 304#
| Ονομα: | Φράγμα περιστροφικής πτερυγίου πτερυγίου ασφαλείας |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400/1200*280*980mm |
| Μέγεθος πακέτου: | 1480/1280*370*1070mm |
Υψηλή πύλη περιστροφικών πυλών πυλών κυλίνδρων τριών βραχιόνων μέσης triop για το για τους πεζούς έλεγχο προσπέλασης
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
Γρήγορη πύλη περιστροφικών πυλών χτυπημάτων ασφάλειας ταχύτητας με την αναγνώριση προσώπου/το έλεγχο προσπέλασης RFID
| Product Name: | 304 SUS flap turnstile |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*980mm |
| Package size: | 1280*300*1070mm |
Υψηλής ταχύτητας σερβο λεπτό ταλάντευσης εμποδίων πυλών σύστημα αναγνώρισης προσώπου ύψους γυμναστικής πλήρες
| Τύπος: | Μονό πυρήνα και διπλό πυρήνα,πορτα υψηλής διασταύρωσης |
|---|---|
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS485/Relay σήμα |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
304 στάνταρ από ανοξείδωτο χάλυβα Προσαρμοσμένο OEM Ασφάλεια υψηλής ασφάλειας πύλη διέλευσης ενιαία πύλη για ανθρώπους
| Τύπος ελέγχου πρόσβασης: | Κάρτα RFID |
|---|---|
| ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ/ΚΑΝΟΝΤΟΣ ΧΡΟΝΟΣ: | 0,2 s |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | TCP/IP |
Βιομετρικό εμπόδιο χτυπημάτων ελέγχου προσπέλασης, πλήρης αυτόματη πύλη εμποδίων για τη βιβλιοθήκη/θέατρο
| Όνομα: | Πύλη εμποδίων για τη βιβλιοθήκη |
|---|---|
| μέγεθος του προϊόντος: | 1400/1200*280*980mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1480/1280*370*1070mm |
Πύλη φραγής περιστροφικής πύλης αναγνώρισης προσώπου
| Όνομα αντικειμένου: | Πύλη φραγής περιστροφικής πύλης αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερική & Εξωτερική |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο ατσάλι |
Βιομετρική ανθεκτική συντήρηση πυλών περιστροφικών πυλών χτυπημάτων ταχύτητας 0.3s με το φως των οδηγήσεων
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*300*1000mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |

