Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ swing gate turnstile ] αγώνας 419 προϊόντα.
Περιστροφικές πύλες ανοξείδωτου ύψους μέσης πυλών εμποδίων χτυπημάτων TCP IP αμφίδρομες
| Product name: | Stainless Steel Turnstiles |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*1000mm |
| Net weight: | 80KG |
Μισή κλειδαριά 304 SS πυλών περιστροφικών πυλών ασφάλειας ύψους φορητή με τον αποδέκτη νομισμάτων Rfid
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Υπέρυθρη πύλη εμποδίων χτυπημάτων περιστροφικών πυλών αισθητήρων με ευφυή αντι - τσιμπήστε/ουρά/Retrogradation λειτουργία
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
Περιστροφική πύλη βραχιόνων RFID πτώσης ανοξείδωτου εισόδων γραφείων με το πλάτος μεταβάσεων 600mm
| Όνομα προϊόντος: | 304 SUS Τριπόνιο τροχονόμετρο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
| Τύπος: | Μια πύλη περιστροφικών πυλών βραχιόνων |
Μοντέρνη ασφάλειας ταχύτητας περιστροφική πύλη γυαλιού ταχύτητας πυλών υψηλή λειτουργώντας για τις δημόσιες υπηρεσίες
| Όνομα προϊόντος: | 304 SUS στρογγυλοπύργιο ταχύτητας |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400*310*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1510*380*1080 χλστ |
Πύλη ασφάλειας περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων RFID με την υπαγόρευση φωνής και τη λειτουργία συναγερμών
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων RFID με τη γρήγορη λειτουργία φωνής και τη λειτουργία συναγερμών |
|---|---|
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30-40 άνθρωποι/λεπτό |
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
Ηλεκτρονική πόρτα 304 περιστροφικών πυλών αναγνωστών ζωνών καρτών/καρπών συνήθεια ανοξείδωτου
| Σύμφωνος: | Συσκευή ανάγνωσης RFID και συσκευή ανάγνωσης δακτυλικών αποτυπωμάτων, πρόσβαση σε νομίσματα, συσκευή |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1510*380*1080 χλστ |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
Πλήρης αυτόματη πύλη εμποδίων χτυπημάτων με την αναγνώριση καρτών/δακτυλικών αποτυπωμάτων αναγνωστών για τη γυμναστική/την είσοδο λεσχών
| Σύμφωνος: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, πρόσβαση νομισμάτων, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμώ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
Εγκεκριμένη η CE πύλη εμποδίων χτυπημάτων με τη λειτουργία IR Sentor για να αποτρέψει το τσίμπημα/να σύρει/οπισθοχωρεί
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
Πίνακας ελέγχου μηχανών πορτών διαφραγμάτων περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων γραμμωτών κωδίκων ελέγχου προσπέλασης
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*1000mm |
| Όνομα προϊόντος: | αιωρούμενες πύλες περιστροφικών φραγμών ασφαλείας |

