Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ swing gate turnstile ] αγώνας 419 προϊόντα.
Αναγνώριση προσώπου πυλών περιστροφικών πυλών ταχύτητας ασφάλειας/έλεγχος προσπέλασης ασφάλειας RFID
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Αυτόματες περιστροφικές πύλες εισόδων γυμναστικής αθλητικής έκθεσης με το δακτυλικό αποτύπωμα κώδικα καρτών QR RFID
| Διάμετρος διαδρόμου: | 600~900mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
| Ονομασία του προϊόντος: | Γύρισμα εισόδου γυμναστηρίου |
Intelligent Full Automatic QR Code Reader Security Turnstile Gate with 1-2 Year Warranty
| Τύπος εμφάνισης: | Οθόνη LCD οθόνης προσώπου |
|---|---|
| πλάτος λωρίδας: | 55-130cm |
| Διάσταση: | 1400*200*1000mm (L*W*H) |
Εισελκόμενη πύλη εμποδίων χτυπημάτων ανοξείδωτου, δις κατευθυντικές πολυ περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
| Όνομα προϊόντων: | 304 περιστροφική πύλη SUS tripiod |
|---|---|
| εφαρμογή: | indoor&outdoor |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*980mm |
Υπαίθρια πύλη εμποδίων χτυπημάτων εξόδων εισόδων, αυτόματο αδιάβροχο εμπόδιο χτυπημάτων για τη συμμετοχή εξόδων
| Όνομα: | Υπαίθρια πύλη εμποδίων χτυπημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400/1200*280*980mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1480/1280*370*1070mm |
Σύνολο ανοξείδωτου - αυτόματη πύλη εμποδίων βραχιόνων πτώσης περιστροφικών πυλών RFID για το σχολείο/τη βιβλιοθήκη/το θέατρο
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200mm (λ) * 165mm (ψ) * 1000mm (η) |
|---|---|
| Τύπος: | Αυτόματος βραχίονας πτώσης ελέγχου προσπέλασης |
| Μέγεθος του λιμένα productCommunication: | RS485, TCP/IP |
Γρήγορη πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων περασμάτων, αμφίδρομος έλεγχος μακροχρόνιας σειράς προϊόντων ασφάλειας περιστροφικών πυλών
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
Έλεγχος προσπέλασης πυλών περιστροφικών πυλών χτυπημάτων ασφάλειας με τον αναγνώστη αναγνωστών NFC κώδικα οθόνης QR LCD
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Μισές περιστροφικές πύλες ύψους ασφάλειας πυλών ταχύτητας μορφής πολυτέλειας για την ικανότητα
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πακέτο: | Bubble+crate |
Εσωτερικό για τους πεζούς υλικό πυλών IP54 SUS304 περιστροφικών πυλών πρόσβασης ESD για το εργαστήριο/Facotry
| Ονομασία προϊόντος: | Δύναμη πρόσβασης ESD |
|---|---|
| Παρακολούθηση: | 8 ίντσες |
| Υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |

