Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ swing gate turnstile ] αγώνας 419 προϊόντα.
Υπαίθριες αδιάβροχες περιστροφικές πύλες ταλάντευσης ελέγχου προσπέλασης βαθμού IP67, περιστροφική πύλη με το χρώμα που χρωματίζεται
| Ονομασία του προϊόντος: | 304 SUS Τριπόνιο τροχονόμετρο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
Η ευφυής εσωτερική πύλη ESD ενσωμάτωσε τον υπολογιστή για το εργαστήριο/Facotry
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη πρόσβασης ESD |
|---|---|
| όργανο ελέγχου: | 8 ίντσες |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών ανοξείδωτου IP54 304 ευφυή
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη χτυπημάτων ESD |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
| Σύνδεση επικοινωνίας: | RS485 πρότυπα ενότητας επικοινωνίας. |
Περιστροφική πύλη χτυπημάτων ελέγχου προσπέλασης σταθμών μετρό δεικτών κατεύθυνσης οδηγήσεων για το κτίριο γραφείων
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*990mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Διπλός μηχανισμός πυλών εμποδίων περιστροφικών πυλών αερολιμένων μηχανών πλήρης αυτόματος εισελκόμενος
| Τύπος: | Διπλή περιστροφική πύλη χτυπημάτων μηχανών |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*980mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων διαφραγμάτων αναγνωστών κώδικα Qr, συστήματα πυλών περιστροφικών πυλών γυμναστικής/σταδίων
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων διαφραγμάτων αναγνωστών κώδικα Qr λειτουργίας συναγερμών για την έκθεση και |
|---|---|
| Τάση εργασίας:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30-40 άνθρωποι/λεπτό |
Περιστροφικές πύλες ελεγχόμενης πρόσβασης ασφάλειας τηλεχειρισμού με τον εισελκόμενο βραχίονα IR
| Όνομα προϊόντων: | Εμπόδιο πυλών εμποδίων χτυπημάτων τηλεχειρισμού RFID με τον εισελκόμενο βραχίονα IR |
|---|---|
| Τάση εργασίας:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30-40 άνθρωποι/λεπτό |
Αυτόματη περιστροφική πύλη χτυπημάτων πυλών εμποδίων χτυπημάτων με το εισιτήριο δακτυλικών αποτυπωμάτων ή την κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200/1400*280*990mm |
| Χρόνος να εργαστεί μετά από τη δύναμη επάνω: | 3 δευτερόλεπτα |
IP54 αδιάβροχη για τους πεζούς πύλη εμποδίων εισόδων ασφάλειας με Ditector των αυτόματων οδηγήσεων RFID
| Σύμφωνος: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, πρόσβαση νομισμάτων, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμώ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*300*1000mm |
304 ευφυής πύλη εμποδίων ελέγχου για τους πεζούς πορειών περιστροφικών πυλών ανοξείδωτου ESD
| Ονομασία προϊόντος: | Περιστροφική πύλη ESD |
|---|---|
| Παρακολούθηση: | 8 ίντσες |
| Υλικό: | Ατσάλι από χαλύβδινο |

