Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ swing gate turnstile ] αγώνας 419 προϊόντα.
ευφυής για τους πεζούς πύλη εμποδίων πυλών βραχιόνων SUS304 IP54 ESD 51cm
| Ονομασία προϊόντος: | Πύλη φραγμού πεζών |
|---|---|
| Υλικό: | ΣΥ304 |
| Λογισμικό ελέγχου: | - Ναι, ναι. |
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης αναγνωστών δακτυλικών αποτυπωμάτων καρτών RFID για την κατοικία και το κτίριο γραφείων
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης με τον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων καρτών RFID για την κατοικία και |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
rfid τηλεχειριστήριος Half Height γύρισμα
| Όνομα προϊόντος: | Έξυπνη κάρτα rfid swing barrier gate για το Θέατρο Σχολικής Βιβλιοθήκης με τηλεχειριστήριο |
|---|---|
| Μοτέρ: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Υλικό Στέγασης: | Εθνικό πρότυπο 304# ανοξείδωτου χάλυβα |
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης ανοξείδωτου πυλών εμποδίων Edestrian υψηλής ταχύτητας για την αίθουσα εστιατορίων
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Αρρενωπό σύστημα ελέγχου προσπέλασης περιστροφικών πυλών αναγνώρισης 8 ίντσας του προσώπου
| Όνομα στοιχείου: | Του προσώπου σύστημα ελέγχου προσπέλασης περιστροφικών πυλών αναγνώρισης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερική & Εξωτερική |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
Περιστροφικές πύλες εισόδων χρονικής συμμετοχής δακτυλικών αποτυπωμάτων, δις κατευθυντικές περιστροφικές πύλες υπογείων
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*990mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Ηλεκτρονική ακρυλική πύλη 2 εμποδίων χτυπημάτων αμφίδρομο εμπόδιο Rfid παρόδων τρόπων στα εσωτερικά γεγονότα
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
αυτόματα οπτικά διπλά φτερά ελέγχου πλήθους πυλών εμποδίων εισόδων καναλιών 900mm ευρέα
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*300*1000mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
Περιστροφική πύλη 8 εργαστηρίων/εργοστασίων ESD ενσωματωμένος όργανο ελέγχου υπολογιστής ίντσας LCD
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη ελεγκτών ESD |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
| Εξαρτήματα: | Δεξιού και αριστερού παπούτσι καρπός-λουριών, |
Ελαφριά ενιαία περιστροφική πύλη 220v εμποδίων χτυπημάτων μηχανών δεικτών οδηγήσεων/παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 110v
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*990mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |

