Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ swing gate turnstile ] αγώνας 419 προϊόντα.
Κτίριο γραφείων QR Code Turnstile NFC Card Reader Swing Turnstile Gate
| Μέγεθος: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -15°C-70°C |
| Πλάτος διέλευσης: | 60~180cm |
Εξωτερική Αδιάβροχη Πύλη Με QR Code Reader RS485 TCP/IP θύρα
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
Βιότατη Ασφάλεια Γύρισμα RFID κάρτα Ανοιχτό φορτίο ανοξείδωτο χάλυβα Προσαρμοσμένη πόρτα
| CE: | Εγκεκριμένος |
|---|---|
| Ανακοίνωση: | RS485 TCP/IP |
| Διάσταση: | διάμετρος στύλου 168 mm, ύψος 1050 mm |
Γραφείο Swing Turnstile Πύλη Αναγνώριση προσώπου Σύστημα ελέγχου πρόσβασης Πύλη Swing Barrier
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | L1400*W120*H1000mm |
πύλη περιστροφικών πυλών ταλάντευσης 900mm οπτική θερμική για τη γυμναστική
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -45°C-60°C |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματος |
Πύλη περιστροφικών πυλών ταλάντευσης βραχιόνων αναγνωστών καρτών ESD RS485 SUS304 90cm
| Μέγεθος του προϊόντος: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
| Διάρκεια βραχίονα κλίσης: | 3090cm |
Περιστρεφόμενη Πύλη με Αναγνώριση Προσώπου RFID 20K Βάση Δεδομένων DC12V 5W
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232, RS485 |
|---|---|
| Χρόνος άνοιξης του φραγμού: | 0,2S |
| Τύπος ελέγχου πρόσβασης: | Αναγνώριση προσώπου, κάρτα RFID |
Ταχύτητα φραγμός κίνηση πύλη Κατασκευή Εμπορικό κατάστημα Swing φραγμός Στήριξη 600mm πλάτος πόρτες Flap έλεγχο πρόσβασης γύρισμα
| Τύπος ελέγχου πρόσβασης: | Κάρτα RFID |
|---|---|
| Ανοιχτό/κλείσιμο χρόνου: | 0,2 s |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | TCP/IP |
Αυτόματο σύστημα πρόσβασης πυλών περιστροφικών πυλών ταλάντευσης μετάλλων ανιχνευτών ασφάλειας για το μετρό
| Σχήμα και μέγεθος της πόρτας ανίχνευσης μετάλλων: | 2220 H × 820 W × 550 ((βαθιά) (MM) |
|---|---|
| Ποσοστό επιτυχίας: | Περισσότεροι από 60 άνθρωποι ανά λεπτό |
| Εφαρμογή: | εσωτερικό ή εξωτερικό (υδροστερό στοιχείο) |
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας ανοξείδωτου
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1400 * 300 * 1000 mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | Δυνατότητα ανάφλεξης |

