Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ swing gate turnstile ] αγώνας 419 προϊόντα.
SS304 αντι παρακολουθώντας προσώπου πύλη ελέγχου προσπέλασης περιστροφικών πυλών ύψους αναγνώρισης πλήρης
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | L1400*W200*H1000mm |
Περιστρεφόμενη είσοδος από ανοξείδωτο χάλυβα 304 με έλεγχο πρόσβασης αναγνώρισης προσώπου
| Ταχύτητα πέρασης: | 40 Άτομα / Λεπτό |
|---|---|
| Τύπος: | Ενιαίο ή διπλό πυρήνα (προαιρετικό) |
| πλάτος καναλιού: | κανονικό 60cm, ή 90 (κατά παραγγελία) |
Αδιάβροχο εσωτερικό και εξωτερικό Πεζικό Βιομετρικό έλεγχο πρόσβασης Γύρισμα Γύρισμα Γύρισμα Κρεμάτισμα Φράγμα Γύρισμα αναγνώρισης προσώπου Γύρισμα
| Ταχύτητα: | 40 Άτομα / Λεπτό |
|---|---|
| Τύπος: | Ενιαίο ή διπλό πυρήνα (προαιρετικό) |
| Πλάτος καναλιού: | κανονικό 60cm, ή 90 (κατά παραγγελία) |
Εγκεκριμένο CE ανοξείδωτου RFID πρόσβασης ταλάντευσης εμποδίων υψηλό πρότυπο ταχύτητας πυλών γρήγορο
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1400 * 300 * 1000mm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC100V-240V |
Αυτόματη πύλη περιστροφικών πυλών ταλάντευσης αισθητήρων 0.1s αντι σφιγκτηρών
| Μέγεθος του προϊόντος: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
| Διάρκεια βραχίονα κλίσης: | 3090cm |
8» Temp AI πυλών εμποδίων ταλάντευσης οθόνης περιστροφική πύλη ανιχνευτών με τη κάμερα αναγνώρισης προσώπου
| Μέγεθος προϊόντος: | 140(L)* 28(W)* 100(H)CM |
|---|---|
| Υλικό: | 316 / 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Σύμφωνος: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
OEM Logo QR Κωδικός Στρίβουσα Πύλη Στρογγυλοπύλης Ασφάλεια Πύλη Κρεμάστρα Πύλη για Δημόσιο Λομπι
| Εργασιακό περιβάλλον: | εσωτερικό / εξωτερικό, -10-70 βαθμούς |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | 100~240 Β (ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ) |
| Κατεύθυνση: | ή έξω, ή δύο τρόποι |
Βιομετρική Περιστροφική Πύλη 0.6s Ταχύτητα 40 Άτομα/Λεπτό
| Ταχύτητα ολίσθησης: | 0,6 δεύτερος |
|---|---|
| Τροφοδοσία: | AC 100-240 Volt |
| πλάτος λωρίδας: | 50cm, 60cm (ή Custom70-90cm) |
High-Speed Swing Turnstile Gate with 0.6s Sliding Speed IP54 Protection and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| Access control type: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, TCP/IP, RS485 |
Χαμηλού θορύβου οπτική προσώπου αναγνώρισης περιστροφικών πυλών πύλη εμποδίων ταλάντευσης συντριβής υψηλής ταχύτητας αντι
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400*200*1000 mm /προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Κανονική ζωή εργασίας: | > 5000000 φορές |
| Βάρος: | 65 κιλά |

