Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel turnstiles ] αγώνας 969 προϊόντα.
Κάθετες περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης τρίποδων 420mm (λ) * 330mm (ψ) * 990mm (η)
| Όνομα προϊόντων: | μικρή περιστροφική πύλη μεγέθους |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
| Καθαρό βάρος: | 40KG |
Αυτόματη πύλη εμποδίων χτυπημάτων ελέγχου προσπέλασης περιστροφικών πυλών καρτών RFID ολοκληρωμένου κυκλώματος/ταυτότητας
| Αισθητήρας υπέρυθρων: | 4-6 ζευγάρια |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εισόδου στο σινεμά ή στο ξενοδοχείο ή στο εστιατόριο |
| Όνομα προϊόντος: | Πλάτος 900mm διπλή περιστροφική πύλη φτερών |
Διπλή πυρήνων πύλη περιστροφικών πυλών δακτυλικών αποτυπωμάτων βιομετρική, γρήγορη περιστροφική πύλη εμποδίων χτυπημάτων περασμάτων με το λογισμικό
| Αισθητήρας υπέρυθρων: | 4-6 ζευγάρια |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εισόδου στο σινεμά ή στο ξενοδοχείο ή στο εστιατόριο |
| Όνομα προϊόντος: | Διοικητικό όργανο |
Αυτόματη RFID καρτών περιστροφική πύλη αναγνώρισης προσώπου ελέγχου προσπέλασης περιστροφικών πυλών βιομετρική
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Υλικό πτέρυγας: | Ακρυλικά |
| υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
Επικεφαλής ασφαλείας πεζών
| Διάμετρος διαδρόμου: | 600~900mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
| Ονομασία του προϊόντος: | Πύλη περιστροφικών πυλών με την του προσώπου αναγνώριση |
Αδιάβροχο εσωτερικό και εξωτερικό Πεζικό Βιομετρικό έλεγχο πρόσβασης Γύρισμα Γύρισμα Γύρισμα Κρεμάτισμα Φράγμα Γύρισμα αναγνώρισης προσώπου Γύρισμα
| Ταχύτητα: | 40 Άτομα / Λεπτό |
|---|---|
| Τύπος: | Ενιαίο ή διπλό πυρήνα (προαιρετικό) |
| Πλάτος καναλιού: | κανονικό 60cm, ή 90 (κατά παραγγελία) |
Κανονικά 40 άτομο/ελάχιστη πύλη εμποδίων ταλάντευσης ποσοστού περασμάτων, εύκολη περιστροφική πύλη ασφάλειας λειτουργίας
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200 mm (Μ) *280 mm (Π) * 1000 mm (Υ) |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Τύπος: | Γέφυρα έξυπνη αιωρούμενη πύλη φραγμού |
Η πύλη παρόδων υψηλής ταχύτητας της Κίνας rfid ταλαντεύεται τις μισές περιστροφικές πύλες ύψους εμποδίων για τη για τους πεζούς πρόσβαση εισαγωγής
| Ταχύτητα πέρασμα: | 50 άτομα/λεπτό. (Κάρτα IC) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -15°C-70°C |
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
Κατεύθυνση ένα βισμουθίου περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης ασφάλειας περιστροφική πύλη τρίποδων ύψους παρόδων κατά το ήμισυ πλήρης
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη τρίποδων ελέγχου προσπέλασης |
|---|---|
| Υλικό: | 304# ανοξείδωτο |
| Κατευθυντικός: | Δις-κατεύθυνση (μπορεί να τεθεί) |
Διπλή μηχανών ελέγχου προσπέλασης περιστροφικών πυλών rfid πύλη περιστροφικών πυλών καρτών για τους πεζούς
| Υλικό κατοικίας: | 304# ανοξείδωτο |
|---|---|
| Πλάτος μεταβάσεων: | ≤600 χιλ. |
| Διάβαση της κατεύθυνσης: | αμφίδρομος ή ενιαίος (διευθετήσιμος) |

