Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel turnstiles ] αγώνας 969 προϊόντα.
RFID καρτών αυτόματη πύλη εμποδίων περιστροφικών πυλών τραίνων περιστροφικών πυλών εισόδων ηλεκτρική για τον αθλητικό τόπο συναντήσεως
| CE: | Εγκεκριμένος |
|---|---|
| Ανακοίνωση: | RS485 TCP/IP |
| Διάσταση: | διάμετρος στύλου 168 mm, ύψος 1050 mm |
Full Automatic Speed Gate Turnstile with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and IP54 Protection
| Τροφοδοσία: | 110~240 Β (ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ) |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50~60 Hz |
| Πλάτος διέλευσης: | 550mm600mm |
Νόμισμα ή χρησιμοποιημένη σημείο μισή έξοδος Γκέιτς εισόδων περιστροφικών πυλών ύψους για τη δημόσια περιοχή
| Στοιχείο: | Gat-310 |
|---|---|
| Έκδοση: | ημι αυτόματος/πλήρης αυτόματος |
| Ακαθάριστο βάρος: | 75kg |
Ανοξείδωτη πύλη εμποδίων ταλάντευσης απόδειξης νερού, κολυμπώντας εμπόδιο βραχιόνων ταλάντευσης αιθουσών
| Όνομα προϊόντων: | Ανοξείδωτη πύλη εμποδίων ταλάντευσης απόδειξης νερού για την κολυμπώντας γυμναστική αιθουσών και ικα |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Υλικό: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
Προσαρμόστε τις περιστροφικές πύλες φορητό 1.6meter ασφάλειας ODM cOem για τον κινηματογράφο γυμναστικής γραφείων
| CE: | Εγκεκριμένος |
|---|---|
| Ανακοίνωση: | RS485 TCP/IP |
| Διάσταση: | διάμετρος στύλου 168 mm, ύψος 1050 mm |
Κατευθυντική πύλη IP54 περιστροφικών πυλών τρίποδων βισμουθίου με τον του προσώπου έλεγχο προσπέλασης αναγνώρισης RFID
| Τροφοδοτικό: | AC110~240 Β |
|---|---|
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30 ~ 40 άτομα/λεπτό |
| Εφαρμογή: | Εσωτερική ή εξωτερική |
Αερολιμένας/μετρό/κολυμπώντας περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας αιθουσών με τον αυτόματο αναγνώστη Rfid
| Όνομα προϊόντων: | Βιομετρική πύλη ταχύτητας ελέγχου προσπέλασης |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Καθαρό βάρος: | 70KG/pc |
Κωδικός γραμμών Κωδικός Qr Κύλινδρο ελέγχου πρόσβασης τρίποδου
| Brand name: | Goldantell |
|---|---|
| Φινίρισμα: | Βουρτσισμένη επιφάνεια |
| Διάσταση: | Δοκιμαστικό σύστημα |
Αντι Tailgating SS316 κυλινδρική περιστροφική πύλη RS485 ταλάντευσης
| CE: | Εγκεκριμένος |
|---|---|
| Ανακοίνωση: | RS485 TCP/IP |
| Διάσταση: | διάμετρος στύλου 168 mm, ύψος 1050 mm |
Σούπερ μάρκετ μονόδρομος χειροκίνητος κυματισμού Πεζός Πύλη στρογγυλογέφυρα 90cm Μακρύ κανάλι
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερική / Εξωτερική (Καταφύγιο), εσωτερικό και εξωτερικό με υπόστεγο |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματο |

