Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel turnstiles ] αγώνας 969 προϊόντα.
Αυτόματη για τους πεζούς ενιαία μετάβαση 3 πυλών LCD ESD περιστροφική πύλη βραχιόνων για την είσοδο λόμπι
| Διάσταση: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 25~30 άτομα/λ. |
Οπτικά περιστροφικά υψηλής ασφάλειας Αναγνώριση προσώπου με έλεγχο πρόσβασης Swing Barrier Gate
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | Μ1200*Π300*Υ1000mm |
Μισή πύλη 304 περιστροφικών πυλών τρίποδων κτιρίου γραφείων εισόδων ύψους ανοξείδωτο
| Υλικό κατοικίας: | τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
|---|---|
| Πλάτος μεταβάσεων: | μέσα σε 600 χιλ. |
| Διάβαση της κατεύθυνσης: | αμφίδρομος ή ενιαίος (διευθετήσιμος) |
Άθικτη αναπηρίας περιστροφικών πυλών ΣΥΝΕΧΉΣ μηχανή βουρτσών πυλών 24V εμποδίων κυλίνδρων αυτόματη
| Όνομα προϊόντος: | Αυτόματο εμπόδιο ταλάντευσης |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | διάμετρος κολόνας 168mm, ύψος 1000m |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
Χαλύβδινο Περίπτερο Φυλακίου Ασφαλείας για Υπαίθρια Φυλάκια
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ: | 1200x1500x2400 (προσαρμόσιμο) |
| Περιοχή θερμοκρασίας: | -15 έως 75°C |
Χτίζοντας περιστροφική πύλη πυλών ταλάντευσης χρονικής συμμετοχής, συστήματα πυλών ταχύτητας καρτών ισχυρών κτυπημάτων
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη ταλάντευσης χρονικής συμμετοχής |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Καθαρό βάρος: | 70KG/pc |
Tailgating ημι αυτόματο CE του Γκέιτς ασφάλειας τρίποδων συναγερμών εγκεκριμένο
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Επιχείρηση, ξενοδοχείο, αερολιμένας |
| ODM/OEM: | Αποδεκτός |
Αυτοματοποιημένη ανοξείδωτο διεπαφή επικοινωνίας δακτυλικών αποτυπωμάτων RS485 συστημάτων πυλών
| Υλικό υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ενιαία πύλη εμποδίων ταλάντευσης Πολωνού |
| Μηχανισμός: | Αβούρτσιστη μηχανή/σερβο μηχανή |
3 / Περισσότερος αυτόματος αναγνώστης δακτυλικών αποτυπωμάτων εμποδίων εισιτηρίων χρονικής συμμετοχής παρόδων για το μετρό
| Πλάτος διέλευσης: | 60~180cm |
|---|---|
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματος |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
Λοξοφόρο φορητό θάλαμο ασφαλείας 1500x2400mm Steel Industrial Design
| Υλικό: | ατσάλι |
|---|---|
| Διάσταση: | 1500x2400mm ή προσαρμοσμένο |
| Κλίμακα θερμοκρασίας: | -15 έως 75°C |

