Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel turnstiles ] αγώνας 969 προϊόντα.
Γλιστρώντας περιστροφικές πύλες ασφάλειας διαφραγμάτων με την ανησυχητική ένδειξη εξοπλισμού και κατεύθυνσης
| Όνομα προϊόντων: | Γλιστρώντας πύλη εμποδίων ταλάντευσης διαφραγμάτων με την ανησυχητική ένδειξη εξοπλισμού και κατεύθυ |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
Υψηλή πύλη περιστροφικών πυλών πυλών κυλίνδρων τριών βραχιόνων μέσης triop για το για τους πεζούς έλεγχο προσπέλασης
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
Αυτόματη πύλη περιστροφικών πυλών ύψους τρίποδων μισή, για τους πεζούς έλεγχος περιστροφικών πυλών μετρό εισόδων
| Όνομα προϊόντων: | Εμπόδιο περιστροφικών πυλών τρίποδων ESD με τον ανιχνευτή γραμμωτών κωδίκων και δακτυλικών αποτυπωμά |
|---|---|
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, πρόσβαση νομισμάτων, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμώ |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30-40 άνθρωποι/λεπτό |
Βαριά ΣΥΝΕΧΗΣ αβούρτσιστη μηχανή εμποδίων πυλών ασφάλειας περιστροφικών πυλών χτυπημάτων ροής ηλεκτρονική
| Μέγεθος προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Λιμάνι επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
| Εφαρμογή: | Εισόδου στο σινεμά ή στο ξενοδοχείο ή στο εστιατόριο |
Διπλός μηχανισμός πυλών εμποδίων περιστροφικών πυλών αερολιμένων μηχανών πλήρης αυτόματος εισελκόμενος
| Τύπος: | Διπλή περιστροφική πύλη χτυπημάτων μηχανών |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*980mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Ηλεκτρονική περιστροφική πύλη πυλών εμποδίων ταλάντευσης μηχανισμών με τον ελεγκτή ESD
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονική περιστροφική πύλη εμποδίων ταλάντευσης μηχανισμών με το σύστημα κώδικα φραγμών και τον ε |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V |
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
Χρησιμοποιημένη RFID νόμισμα περιστροφική πύλη υπεραγορών με τη λειτουργία συναγερμών και τη λειτουργία αναστοιχειοθέτησης
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης υπεραγορών RFID με τη λειτουργία συναγερμών και τη λειτουργία αναστοιχειοθ |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
Έλεγχος γραμμωτών κωδίκων λεσχών ικανότητας στην περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας, περιστροφική πύλη ταλάντευσης γραφείων
| Ώρα έναρξης: | 0,6 δεύτερος |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400*300*1000mm |
| υλικό πτερυγίου: | Ακρυλικό |
Του προσώπου πύλη εμποδίων ταλάντευσης καρτών SS304 RFID για το λούνα παρκ σχολικών παιδικών σταθμών
| Όνομα στοιχείων: | Περιστροφική πύλη της Panda |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
Καθαρή πύλη περιστροφικών πυλών χτυπημάτων ελεγκτών προσωπικού ESD εισόδων δωματίων για το λουρί καρπών και ποδιών
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |

