Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel turnstiles ] αγώνας 969 προϊόντα.
Οπτική πύλη εμποδίων χτυπημάτων μεταβάσεων, βισμουθίου κατευθυντικός υγιής συναγερμός περιστροφικών πυλών ύψους λεωφορείων μισός
| Αισθητήρας υπέρυθρων: | 4-6 ζευγάρια |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εισόδου στο σινεμά ή στο ξενοδοχείο ή στο εστιατόριο |
| Όνομα προϊόντος: | Διοικητικό όργανο |
Προσαρμοσμένο μισό ύψος ένα πάροδος 850mm περιστροφικών πυλών πυλών ταλάντευσης αναγνωστών Rfid πλάτος
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τράπεζα, νοσοκομείο, αεροδρόμιο, γραφείο |
| Πλάτος διέλευσης: | 6001200mm |
περιστροφική πύλη αναγνώρισης προσώπου καρτών 6065cm SS316 Rfid
| Μέγεθος προϊόντος: | 140 ((L) * 20 ((W) * 100 ((H) CM |
|---|---|
| Σύμφωνος: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
| Εφαρμογή: | Φυλακή, εργοστάσιο, κυβέρνηση κ.λπ. |
Πύλη ασφάλειας ελέγχου προσπέλασης πυλών εμποδίων περιστροφικών πυλών παιδικών σταθμών Goldantell
| Ονομασία του αντικειμένου: | Έλεγχος πρόσβασης γυρισμάτων νηπιαγωγείου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
| Υλικό: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
Κατευθυντική του προσώπου περιστροφική πύλη λούνα παρκ πυλών ταλάντευσης ελέγχου προσπέλασης βισμουθίου
| Όνομα στοιχείων: | Περιστροφική πύλη της Panda |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
| Θέση εφαρμογής: | Παιδικός σταθμός, δημοτικό σχολείο, λούνα παρκ των παιδιών |
Μοναδικός αδιάβροχος παιδιών περιστροφικών πυλών έλεγχος ασφαλείας παρόδων πυλών διπλός καμία αφή με τον αποδέκτη νομισμάτων
| Πλάτος διέλευσης: | 600~900mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
RS485 πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας σχολικής διασκέδασης πυλών περιστροφικών πυλών χτυπημάτων TCP IP
| Πλάτος διέλευσης: | 600~900mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
περιστροφική πύλη εμποδίων χτυπημάτων περιστροφικών πυλών δακτυλικών αποτυπωμάτων 600mm - 900mm για την πρόσβαση εισόδων πώλησης
| Πλάτος διέλευσης: | 600~900mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
Αδιάβροχη αντι επιδημία πυλών περιστροφικών πυλών ταχύτητας με την του προσώπου δοκιμή αναγνώρισης/θερμοκρασίας
| Διάμετρος διαδρόμου: | 600~900mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
| Ονομασία προϊόντος: | Πύλη περιστροφικών πυλών με την του προσώπου αναγνώριση |
Automatic High-Speed Retractable Wing Turnstile with 0.2s Barrier Open/Close Time and RS-232 Communication Interface for 30-40 Persons per Minute
| Access control: | RFID Card |
|---|---|
| Barrier speed: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232 |

