Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel turnstiles ] αγώνας 969 προϊόντα.
Έλεγχος πρόσβασης γραφείου Fast Access Smart Hotel Τηλεχειριστήριο Είσοδος Αυτόματη Περιστρεφόμενη Πύλη Φραγμού Turnstile
| Τύπος ελέγχου πρόσβασης: | Κάρτα RFID, Σύστημα ESD, Αναγνώριση προσώπου |
|---|---|
| ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ/ΚΑΝΟΝΤΟΣ ΧΡΟΝΟΣ: | 0,2 s |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Μισές περιστροφικές πύλες ύψους εμποδίων πυλών ταλάντευσης ασφάλειας Swinglane με τον αναγνώστη κώδικα QR
| Μέγεθος προϊόντος: | 140 * 30 * 100 εκ |
|---|---|
| Κολοκύθα: | 60 κιλά |
| GW: | 70 κιλά |
Περιστροφική πύλη 8 εργαστηρίων/εργοστασίων ESD ενσωματωμένος όργανο ελέγχου υπολογιστής ίντσας LCD
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη ελεγκτών ESD |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
| Εξαρτήματα: | Δεξιού και αριστερού παπούτσι καρπός-λουριών, |
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης πυλών RFID ΣΥΝΕΧΩΝ αβούρτσιστη μηχανοποιημένη αυτόματη περιστροφικών πυλών
| Ταχύτητα διέλευσης: | 40 άτομα/min (κανονικά ανοιχτά) |
|---|---|
| Προσωρινή οθόνη LED: | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερική / Εξωτερική (Καταφύγιο), -10-50℃ |
Συρόμενη πόρτα περιστροφικών πυλών λογότυπων cOem/περιστροφικών πυλών κώδικα QR/πύλη εμποδίων ταλάντευσης ασφάλειας/για το δημόσιο λόμπι
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400/1300*200*1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διάρκεια ζωής: | Πάνω από 15 χρόνια |
Κατευθυντική πύλη μηχανισμών εμποδίων περιστροφικών πυλών rfid βισμουθίου οδηγήσεων για το μουσείο
| Όνομα προϊόντων: | Αμφίδρομη πύλη μηχανισμών εμποδίων χτυπημάτων RFID οδηγήσεων για το μουσείο κτιρίου γραφείων |
|---|---|
| Τάση εργασίας:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, πρόσβαση νομισμάτων, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμώ |
Buliding εμπόδιο περιστροφικών πυλών πρόσβασης γραφείων με το ακριβές για τους πεζούς αντίθετο σύστημα ελέγχου
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη εμποδίων χτυπημάτων για γραφείων με το ακριβές για τους πεζούς αντίθετο σύστημα ελ |
|---|---|
| Τάση εργασίας:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30-40 άνθρωποι/λεπτό |
Εξόδων βιομετρικός του προσώπου περιστροφικών πυλών εισόδων αναγνώστης καρτών αιμοστατικών επιδέσμων RFID ύψους συστημάτων μισός
| Υλικό: | 1.5mm πάχος 304 ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αισθητήρας υπέρυθρων: | 4-6 ζευγάρια |
| Εφαρμογή: | Εισόδου στο σινεμά ή στο ξενοδοχείο ή στο εστιατόριο |
Γρήγορο σύστημα ελέγχου προσπέλασης περιστροφικών πυλών Διαδικτύου πυλών παρόδων ESD εισόδων ενιαίο
| Τροφοδοτικό: | AC220V/110V |
|---|---|
| Ελεγκτής εκπομπών: | 8 ίντσες |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
Του προσώπου περιστροφική πύλη παιδιών πυλών εμποδίων ταλάντευσης ελέγχου προσπέλασης καρτών RFID για τα παιδιά
| Όνομα στοιχείων: | Χαριτωμένη πύλη εμποδίων ταλάντευσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | indoor&outdoor |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |

