Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security swing gate ] αγώνας 328 προϊόντα.
Ανέπαφη ταχύτητας πυλών περιστροφική πύλη εισόδων υπεραγορών ταλάντευσης περιστροφικών πυλών αντι παρακολουθώντας
| Κατεύθυνση: | Ενιαίος ή αμφίδρομος |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
90cm Wide Swing Turnstile Gate με βιομετρικό έλεγχο πρόσβασης
| Ταχύτητα ολίσθησης: | 0,6 δεύτερος |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος: | AC 100-240 Volt |
| πλάτος λωρίδας: | 90cm (ή προσαρμοσμένα 90~120cm) |
Από ανοξείδωτο χάλυβα Αυτοματοποιημένη πόρτα Διορθωτικό τηλεχειρισμό Ασφάλεια Γύρισμα πρόσβαση τιμή Εισόδου Πύλη Πεζός
| Τύπος ελέγχου πρόσβασης: | Κάρτα IC, Κάρτα RFID |
|---|---|
| Χρόνος άνοιξης του φραγμού: | 0,2 s |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | 485 Rs, RS-232 |
Ψηλή Ασφάλεια Αυτόματη απενεργοποίηση τουρνικιλέων Ελεγκτής RFID κάρτα Ανοιχτό φορτίο Ατσάλι
| Τύπος ελέγχου πρόσβασης: | Κάρτα RFID, δακτυλικό αποτύπωμα |
|---|---|
| Χρόνος άνοιξης του φραγμού: | 0,2 s |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Αυτόματο τερματικό αναγνώρισης προσώπου πυλών περιστροφικών πυλών RFID για το κτίριο γραφείων
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | Μ1300*Π200*Υ1000mm |
Φυλακή δύο αυτόματη υψηλή ασφάλεια πορτών γυαλιού πυλών περιστροφικών πυλών χτυπημάτων μεταβάσεων
| Μέγεθος: | Μ1200*Π300*Υ1000mm |
|---|---|
| Δοκιμαστής ESD: | Εικονική οθόνη LCD και λογισμικό (προαιρετικό) |
| Ταχύτητα πέρασμα: | 40 άτομο/λεπτό |
Ψηφιακή του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης, σύστημα ελέγχου προσπέλασης πυλών εμποδίων ταλάντευσης
| Μέγεθος προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Λιμάνι επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
| Εφαρμογή: | Εισόδου στο σινεμά ή στο ξενοδοχείο ή στο εστιατόριο |
Αρρενωπή συστημάτων τιμή εργοστασίων πυλών εισόδων αιμοστατικών επιδέσμων αναγνώρισης προσώπου θερμομέτρων μασκών προσώπου υψηλής ταχύτητας προστατευτική
| Ταχύτητα προσδιορισμού: | Ανίχνευση προσώπου και ακολουθώντας κα 20 |
|---|---|
| Ύψος αναγνώρισης: | 1.2-2.2 M |
| Μορφή Wiegand: | 26/34 |
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων ανίχνευσης προσώπου
| Ταχύτητα προσδιορισμού: | Ανίχνευση προσώπου και ακολουθώντας κα 20 |
|---|---|
| Ύψος αναγνώρισης: | 1.2-2.2 M |
| Μορφή Wiegand: | 26/34 |
Σερβο μηχανών για τους πεζούς εμποδίων τηλεχειρισμός παρόδων του Γκέιτς λεπτός ευρύς
| CE: | Εγκεκριμένος |
|---|---|
| Ανακοίνωση: | RS485 TCP/IP |
| Διάσταση: | διάμετρος στύλου 168 mm, ύψος 1050 mm |

