Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security swing gate ] αγώνας 328 προϊόντα.
Γρήγορη περιστροφική πύλη 45persons/Min εμποδίων ταλάντευσης ταχύτητας για τη λεωφόρο σταθμών μετρό
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Περιστρεφόμενη είσοδος από ανοξείδωτο χάλυβα 304 με έλεγχο πρόσβασης αναγνώρισης προσώπου
| Ταχύτητα πέρασης: | 40 Άτομα / Λεπτό |
|---|---|
| Τύπος: | Ενιαίο ή διπλό πυρήνα (προαιρετικό) |
| πλάτος καναλιού: | κανονικό 60cm, ή 90 (κατά παραγγελία) |
Αδιάβροχο εσωτερικό και εξωτερικό Πεζικό Βιομετρικό έλεγχο πρόσβασης Γύρισμα Γύρισμα Γύρισμα Κρεμάτισμα Φράγμα Γύρισμα αναγνώρισης προσώπου Γύρισμα
| Ταχύτητα: | 40 Άτομα / Λεπτό |
|---|---|
| Τύπος: | Ενιαίο ή διπλό πυρήνα (προαιρετικό) |
| Πλάτος καναλιού: | κανονικό 60cm, ή 90 (κατά παραγγελία) |
υπαίθρια του προσώπου αναγνώρισης εμπόδια βραχιόνων ταλάντευσης θερμομέτρων υπέρυθρα
| Ταχύτητα προσδιορισμού: | Ανίχνευση προσώπου και ακολουθώντας κα 20 |
|---|---|
| Ύψος αναγνώρισης: | 1.2-2.2 M |
| Μορφή Wiegand: | 26/34 |
Πύλη περιστροφικών πυλών ταλάντευσης βραχιόνων αναγνωστών καρτών ESD RS485 SUS304 90cm
| Μέγεθος του προϊόντος: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
| Διάρκεια βραχίονα κλίσης: | 3090cm |
Οδηγημένο διπλό κανάλι αντι αναρρίχησης ΛΟΓΟΤΥΠΩΝ ταλάντευσης πυλών εμποδίων με το CE πιστοποιημένο
| Πλάτος καναλιού: | 60 /90/110 cm, ή κατά παραγγελία |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | AC220V±10% 50HZ ή 60Hz |
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
SUS316 πύλη εμποδίων ταλάντευσης στάσεων με την εναντίον της σύγκρουσης λειτουργία χρονικής συμμετοχής
| Μέγεθος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -15°C-70°C |
| Πλάτος διέλευσης: | 60~180cm |
Στενό λόμπι διπλό μηχανών ταχύτητας πυλών περιστροφικών πυλών ταλάντευσης σύστημα ελέγχου προσπέλασης εμποδίων ψηφιακό
| Ταχύτητα διέλευσης: | 40 άτομα/min (κανονικά ανοιχτά) |
|---|---|
| Προσωρινή οθόνη LED: | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερική / Εξωτερική (Καταφύγιο), -10-50℃ |
Του προσώπου πύλη εμποδίων ταλάντευσης γυαλιού υψηλής ταχύτητας γυμναστικής περιστροφικών πυλών αναγνώρισης αντι άλματος
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | Μ1200*Π300*Υ1000mm |
Οπτικά περιστροφικά υψηλής ασφάλειας Αναγνώριση προσώπου με έλεγχο πρόσβασης Swing Barrier Gate
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | Μ1200*Π300*Υ1000mm |

