Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security swing gate ] αγώνας 328 προϊόντα.
Πλήρης αυτόματη περιστροφική πύλη 90CM RFID ευρέως που περνά για την ασφάλεια
| Μέγεθος: | Δοκιμαστικό σύστημα |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | < 40 άτομο/λεπτό |
| Πλάτος πρόσβασης: | 60,90 cm, ή περισσότερο, μπορεί να κατασκευαστεί κατά παραγγελία |
Εξωτερικός αναγνώστης κάρτας RFID Swing Barrier Gate Turnstile Ασφάλεια με πάγκο
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | L1400*W200*H1000mm |
πύλη περιστροφικών πυλών ταλάντευσης 900mm οπτική θερμική για τη γυμναστική
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -45°C-60°C |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματος |
Οπτικό προσώπου ανιχνευτών ταλάντευσης εμποδίων πυλών RFID σύστημα εμποδίων περασμάτων βισμουθίου κατευθυντικό
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1400 * 120 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Χονδρική τιμή εργοστασίου Εξωτερική αδιάβροχη πύλη με αναγνώστη κώδικα Qr
| Τύπος ελέγχου πρόσβασης: | Δακτυλικό αποτύπωμα, κάρτα RFID |
|---|---|
| Χρόνος άνοιξης του φραγμού: | 0,2 s |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS-232, RS485 |
Πύλη περιστροφικών πυλών εμποδίων ταλάντευσης επιστρώματος πολυτέλειας, πύλη εμποδίων ταλάντευσης προσώπου REC
| Πλάτος διέλευσης: | 600~900mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
Γραφείο Swing Turnstile Πύλη Αναγνώριση προσώπου Σύστημα ελέγχου πρόσβασης Πύλη Swing Barrier
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | L1400*W120*H1000mm |
Ευφυής πύλη φραγμού κλίσης με αναγνώριση προσώπου και θερμοκρασίας για σούπερ μάρκετ
| Ταχύτητα προσδιορισμού: | Ανίχνευση προσώπου και ακολουθώντας κα 20 |
|---|---|
| Ύψος αναγνώρισης: | 1.2-2.2 M |
| Μορφή Wiegand: | 26/34 |
Περιστρεφόμενη Πύλη με Αναγνώριση Προσώπου RFID 20K Βάση Δεδομένων DC12V 5W
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232, RS485 |
|---|---|
| Χρόνος άνοιξης του φραγμού: | 0,2S |
| Τύπος ελέγχου πρόσβασης: | Αναγνώριση προσώπου, κάρτα RFID |
RFID καρτών αυτόματη πύλη εμποδίων περιστροφικών πυλών τραίνων περιστροφικών πυλών εισόδων ηλεκτρική για τον αθλητικό τόπο συναντήσεως
| CE: | Εγκεκριμένος |
|---|---|
| Ανακοίνωση: | RS485 TCP/IP |
| Διάσταση: | διάμετρος στύλου 168 mm, ύψος 1050 mm |

