Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security swing gate ] αγώνας 328 προϊόντα.
Μετακινούμενη πύλη με υψηλή ταχύτητα με ενσωματωμένη κάμερα και Android 8 ιντσών αναγνώριση προσώπου
| Τρόπος του ελέγχου: | Πλήρως αυτόματο |
|---|---|
| Υπέρυθρη ποσότητα: | 8-12 ζευγάρια |
| Ονομασία προϊόντος: | Γρήγορη περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας |
Μισές περιστροφικές πύλες ύψους ασφάλειας πυλών ταχύτητας μορφής πολυτέλειας για την ικανότητα
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πακέτο: | Bubble+crate |
Dropbox πυλών εμποδίων ασφάλειας υψηλής ταχύτητας αυτόματη ηλεκτρική περιστροφική πύλη για την εξωτερική πόρτα
| Τροφοδοτικό: | AC220V/110V |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
Μισή κλειδαριά 304 SS πυλών περιστροφικών πυλών ασφάλειας ύψους φορητή με τον αποδέκτη νομισμάτων Rfid
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Πύλη φραγμού ταχύτητας αναγνώρισης προσώπου
| Oem: | OEM μήκος βραχίονα, προσαρμοσμένο λογότυπο, προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Λιμάνι επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
| Μέγεθος του προϊόντος: | διάμετρος στήλης 168 mm· ύψος 1000 mm |
υπέρυθρο αυτόματα περιστροφικών πυλών μηχανισμών γραμμωτών κωδίκων εμπόδιο πυλών αναγνωστών κρυμμένο ταλάντευση για την πρόσβαση σπουδαστών
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1,5*1,5*2,4 μέτρα |
|---|---|
| Υλικό: | Καναλιού |
| Διάρκεια ζωής: | Πάνω από 15 χρόνια |
Υψηλή πύλη περιστροφικών πυλών πυλών κυλίνδρων τριών βραχιόνων μέσης triop για το για τους πεζούς έλεγχο προσπέλασης
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
Ευφυής περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας καρτών Rfid για τον έλεγχο εισόδων γραφείων
| Τύπος: | Μονό πυρήνα και διπλό πυρήνα,πορτα υψηλής διασταύρωσης |
|---|---|
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS485/Relay σήμα |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Προσαρμόσιμη στρογγυλομηχανή αναγνώρισης προσώπου για έλεγχο πρόσβασης πεζών
| Υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200/1400*300*1000 mm |
| Ονομασία του προϊόντος: | Αναγνώριση προσώπου |
Μισή ύψους γοήτρου ασφάλειας χτυπημάτων περιστροφική πύλη χτυπημάτων πυλών αμφίδρομη ευφυής με το σύστημα εισόδων πορτών Rfid
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |

