Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security swing gate ] αγώνας 328 προϊόντα.
Αυτόματη Πύλη Ταχύτητας Πεζών Διπλή Πύλη Φραγίδα Φλαπ Φραγίδα Για Σταθμό Μετρό
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1400 * 280 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
2$α πύλη συστημάτων εισιτηρίων γραμμωτών κωδίκων, rfid περιστροφική πύλη ισχυρών κτυπημάτων καρτών, περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης ταλάντευσης για το θαλάσσιο πάρκο
| Τύπος: | Αναγνώστης γραμμωτού κώδικα Turnstile |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Μέγεθος: | 1400 * 200 * 1000mm |
πύλη εμποδίων ταλάντευσης παιδικών σταθμών κατεύθυνση βισμουθίου πλάτους μεταβάσεων 600 - 900mm διευθετήσιμη
| Πλάτος διέλευσης: | 600~900mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
Τυποποιημένο ασημένιο σύστημα 600mm επικόλλησης ετικέτας πυλών εμποδίων ταλάντευσης μήκος βραχιόνων
| Συχνότητα: | 50Hz ή 60Hz |
|---|---|
| Υγρότητα: | 0-95% |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20°C~+50°C |
Φορητό σύστημα ελέγχου πρόσβασης RFID
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | L1400*W120*H1000mm |
Γυμναστικής κάθετη 180cm πλάτους ταλάντευσης εμποδίων πύλη Κινήματος πυλών διπλή
| Πλάτος διέλευσης: | 60~180cm |
|---|---|
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματος |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
Τα άτομα με ειδικές ανάγκες ταλαντεύονται την πύλη 304 εμποδίων ανοξείδωτο για τον υπόγειο αερολιμένων
| Μέγεθος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -15°C-70°C |
| Πλάτος διέλευσης: | 60~180cm |
Γυμναστήριο εξόδου έκτακτης ανάγκης Swing Barrier Gate με αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1400 * 180 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
SS304 πύλη εμποδίων ταλάντευσης τηλεχειρισμού 0.2s διανομέων καρτών
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1400 * 120 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Σούπερ μάρκετ μονόδρομος χειροκίνητος κυματισμού Πεζός Πύλη στρογγυλογέφυρα 90cm Μακρύ κανάλι
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερική / Εξωτερική (Καταφύγιο), εσωτερικό και εξωτερικό με υπόστεγο |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματο |

