Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security swing gate ] αγώνας 328 προϊόντα.
Αυτόματο φραγμό κλίσης Πύλη στρογγυλογέφυρα Γραφείο γρήγορος έλεγχος πρόσβασης έξυπνο ξενοδοχείο τηλεχειριστήριο είσοδος
| πλάτος λωρίδας: | 60,90,110cm ή άλλα |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | 45persons/min |
| Χρήση: | Σταθμός μετρό |
Αδιάβροχη πύλη περιστροφικών πυλών ταλάντευσης με το ύφος ολίσθησης αναγνώρισης SUS 304 προσώπου
| Ύψος γυάλινης περίφραξης: | 1,8μ, 1,4μ, 1,2μ, λιγότερο από 1μ |
|---|---|
| Τύπος: | Συρόμενη πύλη υψηλής ταχύτητας |
| Εφαρμογή: | Αεροδρόμιο, Γραφείο, ξενοδοχείο, είσοδος νοσοκομείου |
Ανοξείδωτου εξατομικεύσιμη ειδική πύλη εμποδίων ταλάντευσης λογότυπων αμφίδρομη/αυτόματη περιστροφική πύλη
| Μικτό βάρος: | 50 kg/σετ |
|---|---|
| Σύμφωνος: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, πρόσβαση νομισμάτων, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμώ |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200 mm (Μ) *280 mm (Π) * 1000 mm (Υ) |
Ηλεκτρονικές περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης εμποδίων ταλάντευσης με αντίθετο σύστημα ανιχνευτών ασφάλειας το θερμικό
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400mm*310mm*1000mm |
|---|---|
| Κατεύθυνση: | τόσο η είσοδος όσο και η ύπαρξη |
| Πλάτος διαδρομής: | 600mm |
Για τους πεζούς τερματικό αναγνώρισης προσώπου ελέγχου προσπέλασης πυλών περιστροφικών πυλών υψηλής ταχύτητας
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1400 * 180 * 1000mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | Δυνατότητα ανάφλεξης |
Γρήγορη πύλη εμποδίων ταλάντευσης ταχύτητας αυτόματη για τον αερολιμένα σταθμών και τη γυμναστική ικανότητας
| Όνομα προϊόντων: | Γρήγορη πύλη εμποδίων ταλάντευσης ταχύτητας αυτόματη για τον αερολιμένα σταθμών και τη γυμναστική ικ |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
Αυτόματη περιστροφική πύλη ταλάντευσης στηλών πρόσβασης πυλών εμποδίων ταλάντευσης αναγνώρισης 0.2s
| Υλικό υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ενιαία πύλη εμποδίων ταλάντευσης Πολωνού |
| Μηχανισμός: | Αβούρτσιστη μηχανή/σερβο μηχανή |
Αναγνώριση προσώπου Πύλη στρογγυλοστάτησης
| Υλικό υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ενιαία πύλη εμποδίων ταλάντευσης Πολωνού |
| Μηχανισμός: | Αβούρτσιστη μηχανή/σερβο μηχανή |
Ευφυής πύλη εμποδίων ταλάντευσης δακτυλικών αποτυπωμάτων υψηλής ταχύτητας πυλών περιστροφικών πυλών χτυπημάτων καρτών RFID
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | L1400*W200*H1000mm |
Καμία πύλη εμποδίων ταλάντευσης αιθουσών έκθεσης βιβλιοθήκης θορύβου με την του προσώπου αναγνώριση/την κάρτα RFID
| Πλάτος μεταβάσεων: | 600~900mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη Turnstile Hall Exhibition Hall |

