Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security swing gate ] αγώνας 328 προϊόντα.
Εγκρίθηκε από την CE ταχεία φράση φραγμού με αναγνώστη QR κωδικού RFID
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ: | 1200(Μ)*300(Π)*1000(Υ)MM |
|---|---|
| Εργασιακή ισχύς: | AC 110V / 60HZ |
| Υλικό: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
Για τους πεζούς πύλη εμποδίων ταλάντευσης εισόδων κυκλοφορίας φορητή
| Μέγεθος του προϊόντος: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | προγράμματα υγείας, ξενοδοχείο, καντίνες, νοσοκομεία, κτίρια γραφείων, τελωνείο, αντιπροσωπείες, του |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
Γρήγορη πύλη περιστροφικών πυλών χτυπημάτων ασφάλειας ταχύτητας με την αναγνώριση προσώπου/το έλεγχο προσπέλασης RFID
| Product Name: | 304 SUS flap turnstile |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*980mm |
| Package size: | 1280*300*1070mm |
Περιστροφική κερκίδα ασφαλείας μισού ύψους με προστασία IP54, 30-40 άτομα/λεπτό και πλάτος διέλευσης 550mm-600mm
| Πλάτος διέλευσης: | 550mm600mm |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 30-40 άτομα/λεπτό |
| Τροφοδοτικό: | 220/110+ 10%V (AC) |
Προσαρμόστε τις περιστροφικές πύλες φορητό 1.6meter ασφάλειας ODM cOem για τον κινηματογράφο γυμναστικής γραφείων
| CE: | Εγκεκριμένος |
|---|---|
| Ανακοίνωση: | RS485 TCP/IP |
| Διάσταση: | διάμετρος στύλου 168 mm, ύψος 1050 mm |
Δις κατευθυντική περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας με τον του προσώπου κώδικα φραγμών επικοινωνίας TCP IP αναγνωστών
| Ταχύτητα προσδιορισμού: | Ανίχνευση προσώπου και ακολουθώντας κα 20 |
|---|---|
| Ύψος αναγνώρισης: | 1,2μ-2,2μ |
| Μορφή Wiegand: | 26/34 |
Το σύνολο μηχανοποίησε την ανθεκτική υψηλή πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας NFC με το βραχιόλι για το λεωφορείο ή την τουαλέτα
| Ταχύτητα προσδιορισμού: | Ανίχνευση προσώπου και ακολουθώντας κα 20 |
|---|---|
| Ύψος αναγνώρισης: | 1.2-2.2 M |
| Μορφή Wiegand: | 26/34 |
αμφίδρομη περιστροφική πύλη εισόδων βιβλιοθηκών καναλιών ηλεκτρική ασφαλής με τη διεπαφή γραμμωτών κωδίκων rfid
| Πεδίο χρήσης: | Οικιστική Περιοχή, Πάρκο, Λούνα Παρκ; Σχολείο; Κέντρο παιχνιδιού |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
Αυτόματος ταλάντευσης γρήγορος ταχύτητας πυλών περιστροφικών πυλών υπέρυθρος αισθητήρας αναγνωστών κώδικα Qr πρόσβασης οπτικός
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | αιωρούμενες πύλες περιστροφικών φραγμών ασφαλείας |
| Ανακοίνωση: | RS485 ή TCP/IP |
Ασφάλεια αεροδρομίου 40p M Swing Barrier Turntile Αναγνώριση προσώπου
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | προγράμματα υγείας, ξενοδοχείο, καντίνες, νοσοκομεία, κτίρια γραφείων, τελωνείο, αντιπροσωπείες, του |
| Ταχύτητα προσδιορισμού: | Ανίχνευση προσώπου και ακολουθώντας κα 20 |

