Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security swing gate ] αγώνας 328 προϊόντα.
Αντιοξειδωτικό εμπόδιο Autogate ελέγχου προσπέλασης αιμοστατικών επιδέσμων SS304 με τον κώδικα QR
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | L1400*W120*H1000mm |
High-Speed 0.2s Turnstile Gate with 304 Grade Stainless Steel and RFID Interface for Secure Access Control
| Barrier open time: | 0.2 s |
|---|---|
| Communication interface: | RS-232, RS485 |
| Operation direction: | 2-Way |
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων αναγνώρισης προσώπου θερμοκρασίας γραμμωτών κωδίκων RFID
| Απόσταση αναγνώρισης: | 0,3-0,5 μ. |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
| Υλικό εμφάνισης: | Θήκη από κράμα αλουμινίου, σκληρυμένο γυαλί |
Ανέπαφες περιστροφική πύλη ανίχνευσης προσώπου/συσκευή ελέγχου προσπέλασης χρονικής συμμετοχής δεικτών θερμομέτρων καμερών Wifi
| Μέγεθος προϊόντος: | 210(L)* 135(W)* 225(H)CM |
|---|---|
| Υλικό: | 316 / 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Σύμφωνος: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
Πύλη ασφάλειας ελέγχου προσπέλασης πυλών εμποδίων περιστροφικών πυλών παιδικών σταθμών Goldantell
| Ονομασία του αντικειμένου: | Έλεγχος πρόσβασης γυρισμάτων νηπιαγωγείου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
| Υλικό: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
Περιστροφική Πύλη Ελέγχου Πρόσβασης Πεζών SUS304
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Ηλεκτρική πύλη περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης ανοξείδωτου μηχανισμών RFID πυλών εμποδίων χτυπημάτων
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
Πύλη με τριάδα με RFID, 30-35 άτομα/λεπτο, IP54
| MCBF: | 2.500.000 κύκλος |
|---|---|
| Σχετική υγρασία: | πήξη ≤95% ελεύθερη |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -15°C έως 75°C |
Γρήγορη πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων περασμάτων, αμφίδρομος έλεγχος μακροχρόνιας σειράς προϊόντων ασφάλειας περιστροφικών πυλών
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
304SUS περιστροφική πύλη αναγνώρισης προσώπου περιστροφικών πυλών εμποδίων ταλάντευσης υψηλής ταχύτητας
| Πίνακας πτέρυγας: | Κόκκινο / μπλε / διαφανές / μαύρο χρώμα |
|---|---|
| Τροφοδοσία: | 100-240V ((AC) |
| Ρυθμός παραγωγής: | 35~40 άτομα ανά λεπτό |

