Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security swing gate ] αγώνας 328 προϊόντα.
Υψηλής ταχύτητας συρόμενη περιστροφική πύλη μισού ύψους με ελεγκτή πρόσβασης κωδικού QR / RFID
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | προγράμματα υγείας, ξενοδοχείο, καντίνες, νοσοκομεία, κτίρια γραφείων, τελωνείο, αντιπροσωπείες, του |
| Ταχύτητα προσδιορισμού: | Ανίχνευση προσώπου και ακολουθώντας κα 20 |
SUS 304 RFID αναγνώστης καρτών Flap Barrier Gate Access Control Control δακτυλικών αποτυπωμάτων
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Μετατροπέας υψηλής ταχύτητας με ηλεκτρονική ταχεία διέλευση Ασφάλεια Ασύνδετος Μετρό Μετατροπέας με αναγνώριση προσώπου και κάρτας
| Τύπος ελέγχου πρόσβασης: | Αναγνώριση προσώπου, Κάρτα RFID, Κωδικός QR, Δακτυλικό αποτύπωμα |
|---|---|
| Χρόνος άνοιξης του φραγμού: | 0,2 s |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS-232, RS485 |
Υψηλός διπλός RFID περιστροφικών πυλών δακτυλικών αποτυπωμάτων ελέγχου προσπέλασης πορτών ασφάλειας αναγνώστης κώδικα μέσης
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Πλάτος διέλευσης: | 60, 90,100CM ή Περισσότερα |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Ανοξείδωτου χτυπημάτων πυλών της Κίνας κατασκευαστών εργοστασίων θερμικό εκτυπώσιμο nfc περιστροφικών πυλών τιμών χαμηλού θορύβου wristband
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Σύγχρονο διάβασης πεζών αυτόματο ηλεκτρικό για τους πεζούς πέρασμα αργιλίου πυλών χάλυβα γλιστρώντας
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1450*1450mm |
|---|---|
| Υλικά πόρτας: | Ατσάλι |
| Ελεύθερη ταχύτητα: | 3-10S |
1 σε 1 έξω αυτόματο πέρασμα υψηλής ταχύτητας πυλών περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης εμποδίων NFC χτυπημάτων
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Άνθρωποι Αντιμέτωπος Γλιστερό Γύρισμα Πύλη QR Κώδικας Γύρισμα Για την είσοδο Λόμπι
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Υπαίθριες αδιάβροχες περιστροφικές πύλες ταλάντευσης ελέγχου προσπέλασης βαθμού IP67, περιστροφική πύλη με το χρώμα που χρωματίζεται
| Ονομασία του προϊόντος: | 304 SUS Τριπόνιο τροχονόμετρο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
Καλύτερη περιστροφική πύλη τρίποδων πώλησης αυτόματη/περιστροφική πύλη παιδιών έξω από το εμπόδιο δακτυλικών αποτυπωμάτων ύψους μέσης RFID
| Πλάτος διέλευσης: | 600~900mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |

