Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security swing gate ] αγώνας 328 προϊόντα.
Ψηφιακή περιστροφική πύλη πυλών υψηλής ταχύτητας ελέγχου προσπέλασης περιστροφικών πυλών αναγνώρισης προσώπου 7 ίντσας
| πλάτος λωρίδας: | 60,90,110cm ή άλλα |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | 45persons/min |
| Χρήση: | Σταθμός μετρό |
Αυτόματα συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών μέτρησης θερμοκρασίας για το νοσοκομείο
| Εφαρμογή: | Υπαίθριος χώρος, Γραφείο\Σχολείο\Αεροδρόμιο\Μετρό |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | ύψος 1450 χλστ |
| Υλικά πόρτας: | Ατσάλι |
κατευθυντική περιστροφική πύλη υπογείων ασφάλειας πυλών εμποδίων χτυπημάτων βισμουθίου ύψους 980mm
| Μέγεθος: | Μ1200*Π300*Υ1000mm |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | 40 άτομο/λεπτό |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
Συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών ανοξείδωτου IP54 304 ευφυή
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη χτυπημάτων ESD |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
| Σύνδεση επικοινωνίας: | RS485 πρότυπα ενότητας επικοινωνίας. |
Έλεγχος προσπέλασης πυλών περιστροφικών πυλών χτυπημάτων ασφάλειας με τον αναγνώστη αναγνωστών NFC κώδικα οθόνης QR LCD
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Έξυπνη μηχανισμών ESD πύλη περιστροφικών πυλών χτυπημάτων ανιχνευτών πυλών βιομετρική με το ελεύθερο λογισμικό
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | προγράμματα υγείας, ξενοδοχείο, καντίνες, νοσοκομεία, κτίρια γραφείων, τελωνείο, αντιπροσωπείες, του |
| Ταχύτητα προσδιορισμού: | Ανίχνευση προσώπου και ακολουθώντας κα 20 |
Αντι Tailgating SS316 κυλινδρική περιστροφική πύλη RS485 ταλάντευσης
| CE: | Εγκεκριμένος |
|---|---|
| Ανακοίνωση: | RS485 TCP/IP |
| Διάσταση: | διάμετρος στύλου 168 mm, ύψος 1050 mm |
304 ανοξείδωτο χάλυβα Πύλη φλαπ φράκτη 1200x300x1000mm NFC RFID πρόσβαση
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος μετατροπής: | AC220 ± 10%V 50Hz ή AC110 ± 10%V 60Hz |
|---|---|
| Υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος: | 1200 * 300 * 1000mm |
100mm ευρύς λεπτός ταλάντευσης περιστροφικών πυλών αυτόματος RFID εμποδίων γρήγορος αναγνώστης μεταβάσεων για το λόμπι
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1400 mm (L) * 100 mm (Π) * 980 mm (Υ) |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | 100~240 Β (ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ) |
| Πλάτος διέλευσης: | 750mm |
Τρίποδο πυλών βραχιόνων πτώσης tuenstile με το δακτυλικό αποτύπωμα γραμμωτών κωδίκων αναγνωστών RFID και το ESD
| ΜΗΧΑΝΗ: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εργασιακό περιβάλλον: εσωτερικό/υπαίθριο (με μια σκηνή) -10℃~70℃ |
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |

