Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security turnstile gate ] αγώνας 746 προϊόντα.
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης εισόδων με τη διαχείριση αναγνωστών και λογισμικού καρτών RFID
| Όνομα προϊόντος: | Περιστροφική περιστροφική αιώρηση τύπου γέφυρας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
110 πλήρων αυτόματων HS κώδικα τρίποδων περιστροφικών πυλών βολτ ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων για το στάδιο
| Μήκος βραχίονα: | 51cm |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας: | -15℃~+75℃ |
| Μέγιστο πλάτος πρόσβασης: | 600mm |
Δις κατευθυντικά συστήματα εισόδων περιστροφικών πυλών υπεραγορών από την υπέρυθρη επαγωγή
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης υπεραγορών με τις υγιείς και ελαφριές γρήγορες λειτουργίες συναγερμών |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
Διπλή πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων αναγνωστών καρτών RFID, λύσεις ελέγχου εισόδων
| Υλικό κατοικίας: | τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
|---|---|
| Πλάτος μεταβάσεων: | ≤600 χιλ. |
| Διάβαση της κατεύθυνσης: | αμφίδρομος ή ενιαίος (διευθετήσιμος) |
Αυτόματη πύλη περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης Rfid καρτών ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ, πόρτες Sus304 ασφάλειας περιστροφικών πυλών
| Μέγεθος: | 1200L*Π280*Υ1000mm |
|---|---|
| Μήκος βραχίονα: | 510 χιλιοστά |
| Εφαρμογή: | Εσωτερικό/εξωτερικό με σκηνή,Εταιρεία |
Ασημένια ασφάλεια τρεις ράβδοι 110~240 πυλών SUS περιστροφικών πυλών TTripod χρώματος μετάλλων εναλλασσόμενο ρεύμα Β
| ODM/OEM: | Δεκτός |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | 110~240 Β (ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ) |
| Κατεύθυνση: | μονόδρομος, δις-κατεύθυνση διευθετήσιμη |
Η διπλή πορτών πρόσβασης αμφίδρομη περιστροφική πύλη εισόδων βιβλιοθηκών καναλιών ηλεκτρική ασφαλής με το γραμμωτό κώδικα rfid διασυνδέει
| Πλάτος διέλευσης: | 60 εκατοστά |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 120 X 30 X 100 εκατ. (Χ) |
| Κατεύθυνση: | αμφίδρομος (ή προαιρετικός ενιαίος τρόπος) |
Το σύνολο μηχανοποίησε την ανθεκτική υψηλή πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας NFC με το βραχιόλι για το λεωφορείο ή την τουαλέτα
| Ταχύτητα προσδιορισμού: | Ανίχνευση προσώπου και ακολουθώντας κα 20 |
|---|---|
| Ύψος αναγνώρισης: | 1.2-2.2 M |
| Μορφή Wiegand: | 26/34 |
αμφίδρομη περιστροφική πύλη εισόδων βιβλιοθηκών καναλιών ηλεκτρική ασφαλής με τη διεπαφή γραμμωτών κωδίκων rfid
| Πεδίο χρήσης: | Οικιστική Περιοχή, Πάρκο, Λούνα Παρκ; Σχολείο; Κέντρο παιχνιδιού |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
Είσοδος και έξοδος αναγνωστών γραμμωτών κωδίκων πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης μηχανισμών
| Μέγεθος προϊόντος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 1000mm (η) |
|---|---|
| Σύμφωνος: | Σύστημα δοκιμών ESD |
| Θύρα επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |

