Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security turnstile gate ] αγώνας 734 προϊόντα.
Εισαγωγή του γραφείου 304 από ανοξείδωτο χάλυβα αυτόματο υψηλής ασφάλειας Πεζών έλεγχο πρόσβασης swing φραγμός ταχύτητας πύλη
| Διάσταση: | 1400*120*1000mm (l*w*h) |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Οθόνη LCD οθόνης προσώπου |
| πλάτος λωρίδας: | 55-130cm |
για τους πεζούς βέλος κατεύθυνσης συστημάτων εμποδίων πυλών περιστροφικών πυλών ύψους ελέγχου πλήρες αυτόματο μισό
| Εφαρμογή: | Στάδιο, pulic περιοχή, πάρκο, κτίριο γραφείων, λέσχη, κ.λπ. |
|---|---|
| Καθαρό βάρος: | 65Kg |
| Όνομα προϊόντων: | περιστροφική πύλη τρίποδων ελέγχου προσπέλασης |
Ευφυής ανοξείδωτος αναγνώστης καρτών πρόσβασης πορτών περιστροφικών πυλών ασφάλειας χτυπημάτων ύψους πυλών αμφίδρομος μισός
| Μέγεθος: | Μ600*Π300*Υ1000χιλ |
|---|---|
| Τύπος: | Μοναδικός πυρήνας |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 35 άτομα/λ. |
Χρωματισμένη πύλη ταλάντευσης καρτών ταυτότητας ολοκληρωμένου κυκλώματος Outdoor&Indoor έλεγχος προσπέλασης, υψηλή πύλη ταλάντευσης κατηγορίας
| όνομα στοιχείων: | Χρωματισμένη πύλη ταλάντευσης |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | περίπτωση/κλουβί carton+wooden |
Κατευθυντικό για τους πεζούς Qr σύστημα πορτών στυλοβατών περιστροφικών πυλών πυλών εμποδίων ταλάντευσης κώδικα βισμουθίου για τη γυμναστική
| Oem: | OEM μήκος βραχίονα, προσαρμοσμένο λογότυπο, προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΟΛΩΝΟΥ: | διάμετρο 168 mm · ύψος 1050 mm |
| Πλάτος διέλευσης: | 530mm830mm |
Διαβασμένη πολλαπλάσιο πλήρης αυτόματη πύλη 304 εμποδίων ταλάντευσης ανοξείδωτο 304
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης/περιστροφική πύλη ταλάντευσης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*1000mm |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Όλη η ηλεκτρική μηχανική περιστρεφόμενη tripodHalf πύλη περιστροφικών πυλών ύψους για το σταθμό εργοστασίων
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
| Χρόνος του ανοίγματος/του κλεισίματος: | 0,2 δεύτερος |
Πύλη Ασφαλείας Περιστροφικής Διέλευσης RFID
| Όνομα προϊόντος: | Σταθμός λεωφορείων RFID Flap Barrier Gate με σύστημα μετρητή και QR code/bar code reader |
|---|---|
| Τάση εργασίας:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Καθαρό Βάρος: | 90 κιλά |
Αριστοκρατικό πλάτος γυαλιού πύλη εμποδίων ταλάντευσης 900 χιλ. με τον αναγνώστη καρτών
| Oem: | OEM μήκος βραχίονα, προσαρμοσμένο λογότυπο, προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Μικτό βάρος: | 50 kg/σετ |
| Λιμάνι επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
Dropbox πυλών εμποδίων ασφάλειας υψηλής ταχύτητας αυτόματη ηλεκτρική περιστροφική πύλη για την εξωτερική πόρτα
| Τροφοδοτικό: | AC220V/110V |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |

