Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security turnstile gate ] αγώνας 734 προϊόντα.
VIP και εκτός λειτουργίας αυτόματη για τους πεζούς συσκευή συναγερμών ελέγχου προσπέλασης πυλών ταλάντευσης έξυπνη
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*1000mm |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Αερολιμένας/μετρό/κολυμπώντας περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας αιθουσών με τον αυτόματο αναγνώστη Rfid
| Όνομα προϊόντων: | Βιομετρική πύλη ταχύτητας ελέγχου προσπέλασης |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Καθαρό βάρος: | 70KG/pc |
0.5s ανοικτός χρονικής ταχύτητας πυλών έλεγχος προσπέλασης Rfid περιστροφικών πυλών ύψους περιστροφικών πυλών μισός
| Πεδίο χρήσης: | Είσοδος Κατοικημένης Περιοχής, Πάρκο, Λούνα Παρκ, Σχολείο, Κέντρο παιχνιδιού |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1400 x 330 x 1000 mm (Υ) |
| Ύψος συρόμενων βραχιόνων: | 1μ., 1.2μ. ή 1.4 μέτρα κατά παραγγελία |
Αδιάβροχος υπαίθριος περιστροφικών πυλών αναγνώρισης προσώπου ελέγχου προσπέλασης με τον ανιχνευτή γραμμωτών κωδίκων
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Ανοξείδωτου εξατομικεύσιμη ειδική πύλη εμποδίων ταλάντευσης λογότυπων αμφίδρομη/αυτόματη περιστροφική πύλη
| Μικτό βάρος: | 50 kg/σετ |
|---|---|
| Σύμφωνος: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, πρόσβαση νομισμάτων, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμώ |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200 mm (Μ) *280 mm (Π) * 1000 mm (Υ) |
Μισή πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων περιστροφικών πυλών ύψους ασφάλειας με την οδηγημένη οδηγία κατεύθυνσης
| Υλικό κατοικίας: | τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
|---|---|
| Πλάτος μεταβάσεων: | μέσα σε 600 χιλ. |
| Διάβαση της κατεύθυνσης: | αμφίδρομος ή ενιαίος (διευθετήσιμος) |
Μη η αφή εισάγει την πόρτα Rfid πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων για τα ιστορικά μνημεία πόλεων
| Μέγεθος του προϊόντος: | 430*330*1081 χλστ |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πακέτο: | ξύλινη θήκη |
Περιστροφικών πυλών πυλών θερμο σώματος θερμοκρασίας 1080P απεικόνισης υπέρυθρη χτυπημάτων πόρτα οδηγών ύφους χειρωνακτική
| Μέγεθος: | Δοκιμαστικό σύστημα |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
Πλήρης αυτόματη περιστροφική πύλη 90CM RFID ευρέως που περνά για την ασφάλεια
| Μέγεθος: | Δοκιμαστικό σύστημα |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | < 40 άτομο/λεπτό |
| Πλάτος πρόσβασης: | 60,90 cm, ή περισσότερο, μπορεί να κατασκευαστεί κατά παραγγελία |
Ψηλή Ασφάλεια Αυτόματη απενεργοποίηση τουρνικιλέων Ελεγκτής RFID κάρτα Ανοιχτό φορτίο Ατσάλι
| Τύπος ελέγχου πρόσβασης: | Κάρτα RFID, δακτυλικό αποτύπωμα |
|---|---|
| Χρόνος άνοιξης του φραγμού: | 0,2 s |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS-232, RS485, TCP/IP |

