Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security turnstile gate ] αγώνας 734 προϊόντα.
ΣΥΝΕΧΉΣ αβούρτσιστη μηχανή του Γκέιτς 24V ασφάλειας περιστροφικών πυλών υψηλής ταχύτητας κατεύθυνσης βισμουθίου για Gyms
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | Μ1300*Π200*Υ1000mm |
Διπλή πύλη εμποδίων ταλάντευσης πυρήνων αμφίδρομη αυτόματη, ηλεκτρική πύλη ταλάντευσης με τη διεπαφή RS485/232 επικοινωνίας
| Όνομα: | αυτόματη πύλη εμποδίων ταλάντευσης |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400/1200*280*980mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1480/1280*370*1070mm |
Υψηλή πύλη περιστροφικών πυλών πυλών κυλίνδρων τριών βραχιόνων μέσης triop για το για τους πεζούς έλεγχο προσπέλασης
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
Ευφυής πύλη εμποδίων ταλάντευσης ελέγχου αισθητήρων IR, μισές περιστροφικές πύλες συστημάτων ύψους αυτόματες
| Μέγεθος του προϊόντος: | κύριος πόλος: Φ168mm ύψος: 1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 το /316 |
| Τύπος: | αυτόματη πύλη εμποδίων ταλάντευσης |
Αεροδρόμιο Ασφάλεια Swing Gate Αναγνώριση προσώπου Speed Gate Turntile εξωτερική πολυτελή Swing Barrier Turntile
| Τύπος ελέγχου πρόσβασης: | Δακτυλικό αποτύπωμα |
|---|---|
| Χρόνος άνοιξης του φραγμού: | 0,2 s |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Ολοκληρωμένου κυκλώματος ταυτότητας διπλός τρόπος πυλών εμποδίων ταλάντευσης ικανότητας καρτών υψηλός, για τους πεζούς εμπόδιο ταλάντευσης
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης τύπων γεφυρών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | indoor&outdoor |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων ανίχνευσης προσώπου
| Ταχύτητα προσδιορισμού: | Ανίχνευση προσώπου και ακολουθώντας κα 20 |
|---|---|
| Ύψος αναγνώρισης: | 1.2-2.2 M |
| Μορφή Wiegand: | 26/34 |
Πύλη ασφάλειας ελέγχου προσπέλασης πυλών εμποδίων περιστροφικών πυλών παιδικών σταθμών Goldantell
| Ονομασία του αντικειμένου: | Έλεγχος πρόσβασης γυρισμάτων νηπιαγωγείου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
| Υλικό: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
Εκδήλωση σε εξωτερικό χώρο πλήρης αυτόματης κλίσης γύρισμα γύρισμα πύλη γύρισμα εισιτήριο γραμμικό κωδικό ένα εμπόδιο
| Τύπος ελέγχου πρόσβασης: | Κάρτα IC, Δακτυλικό αποτύπωμα |
|---|---|
| Χρόνος άνοιξης του φραγμού: | 0,2 s |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Ηλεκτρονικός αναγνώστης γραμμωτών κωδίκων δακτυλικών αποτυπωμάτων πυλών RFID εμποδίων ταλάντευσης TCP/IP
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονική πύλη εμποδίων ταλάντευσης |
|---|---|
| Μετάδοση: | Όλος-ηλεκτρικός μηχανικός |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |

