Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security turnstile gate ] αγώνας 746 προϊόντα.
Ανθεκτική πύλη εμποδίων περιστροφικών πυλών λιμένων πυλών RS485 εμποδίων ταλάντευσης ανοξείδωτου
| Μέγεθος του προϊόντος: | 380 (Λ) *280 (W) *1000 (Χ) (ΚΚ) |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Τύπος: | Αυτόματη αιωρούμενη πύλη φράγματος γέφυρας |
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης υπεραγορών με τον υπέρυθρο αισθητήρα των οδηγήσεων τον υπολογισμό και
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης υπεραγορών με τον υπέρυθρο αισθητήρα των οδηγήσεων τον υπολογισμό και |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης υπεραγορών με τις υγιείς και ελαφριές γρήγορες λειτουργίες συναγερμών
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης υπεραγορών με τις υγιείς και ελαφριές γρήγορες λειτουργίες συναγερμών |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
Ηλεκτρο μηχανική αντίθετη πύλη εμποδίων ταλάντευσης για τον τουρισμό και τη ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρο μηχανική αντίθετη πύλη εμποδίων ταλάντευσης για τον τουρισμό και τη ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εργασιακό περιβάλλον: εσωτερικό/υπαίθριο (με μια σκηνή) -10℃~70℃ |
Βιομετρικά συστήματα ελέγχου προσπέλασης κώδικα Qr περιστροφικών πυλών πυλών ταχύτητας γραμμωτών κωδίκων RFID
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1500x120x1000H mm, (ή προσαρμογή μεγέθους) |
|---|---|
| Υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πλάτος διέλευσης: | 600~900mm για επιλογή |
Αυτόματη για τους πεζούς γλιστρώντας περιστροφική πύλη IP54 πυλών ταχύτητας για το σύστημα ελέγχου προσπέλασης
| Όνομα προϊόντων: | Γλιστρώντας περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Καθαρό βάρος: | 70KG/pc |
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων αναγνώρισης προσώπου θερμοκρασίας γραμμωτών κωδίκων RFID
| Απόσταση αναγνώρισης: | 0,3-0,5 μ. |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
| Υλικό εμφάνισης: | Θήκη από κράμα αλουμινίου, σκληρυμένο γυαλί |
Αμφίδρομη οπτική πύλη χτυπημάτων περιστροφικών πυλών περιστροφικών πυλών πυλών ταχύτητας καρτών NFC
| Τύπος: | Μονό πυρήνα και διπλό πυρήνα,πορτα υψηλής διασταύρωσης |
|---|---|
| Μέγεθος: | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Ανακοίνωση: | RS485 TCP/IP |
Αντι πύλη IP54 εμποδίων ταλάντευσης χτυπήματος και ψαλιδίσματος παρεμπόδισης αυτόματη
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 168mm |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
VIP και εκτός λειτουργίας αυτόματη για τους πεζούς συσκευή συναγερμών ελέγχου προσπέλασης πυλών ταλάντευσης έξυπνη
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*1000mm |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |

