Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security turnstile gate ] αγώνας 734 προϊόντα.
Πλήρης αυτόματη πρόσβαση πυλών εμποδίων ταλάντευσης με τον υγιή/ελαφρύ συναγερμό στην παρεμπόδιση του παράνομου εισβολέα
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
|---|---|
| Τύπος: | Γέφυρα έξυπνη αιωρούμενη πύλη φραγμού |
| Πλάτος διέλευσης: | 530mm830mm |
Περιστροφική πύλη 90CM πυλών ταλάντευσης ύψους μέσης ευρέως άνετη ελεύθερη πρόσβαση καρτών βρυσών βιβλιοθήκης περασμάτων
| Τύπος: | μονοκινητήρας και διπλού κινητήρα |
|---|---|
| Πλάτος πρόσβασης: | 550~1200mm |
| Διάσταση: | 1400 * 200 * 1000 mm |
Νόμισμα ή χρησιμοποιημένη σημείο μισή έξοδος Γκέιτς εισόδων περιστροφικών πυλών ύψους για τη δημόσια περιοχή
| Στοιχείο: | Gat-310 |
|---|---|
| Έκδοση: | ημι αυτόματος/πλήρης αυτόματος |
| Ακαθάριστο βάρος: | 75kg |
Automatic High-Speed Retractable Wing Turnstile with 0.2s Barrier Open/Close Time and RS-232 Communication Interface for 30-40 Persons per Minute
| Access control: | RFID Card |
|---|---|
| Barrier speed: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232 |
Περιστρεφόμενη είσοδος με λογότυπο OEM / Πόρτα γυμναστηρίου QR Code NFC / Πόρτα ασφαλείας Swing Barrier για δημόσιο λόμπι
| Χρόνος άνοιξης του φραγμού: | 0,2 s |
|---|---|
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS-232, RS485, TCP/IP |
| Κατεύθυνση λειτουργίας: | 1-τρόπος |
Δις κατευθυντική περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας με τον του προσώπου κώδικα φραγμών επικοινωνίας TCP IP αναγνωστών
| Ταχύτητα προσδιορισμού: | Ανίχνευση προσώπου και ακολουθώντας κα 20 |
|---|---|
| Ύψος αναγνώρισης: | 1,2μ-2,2μ |
| Μορφή Wiegand: | 26/34 |
Κωδικός γραμμών Κωδικός Qr Κύλινδρο ελέγχου πρόσβασης τρίποδου
| Brand name: | Goldantell |
|---|---|
| Φινίρισμα: | Βουρτσισμένη επιφάνεια |
| Διάσταση: | Δοκιμαστικό σύστημα |
Έλεγχος γραμμωτών κωδίκων λεσχών ικανότητας στην περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας, περιστροφική πύλη ταλάντευσης γραφείων
| Ώρα έναρξης: | 0,6 δεύτερος |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400*300*1000mm |
| υλικό πτερυγίου: | Ακρυλικό |
Για τους πεζούς του προσώπου αυτόματο βισμούθιο περιστροφικών πυλών αναγνώρισης κατευθυντικό για το κτίριο γραφείων
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | Μ1200*Π300*Υ1000mm |
Για τους πεζούς ασφάλεια του Γκέιτς ελέγχου προσπέλασης αναγνώρισης προσώπου του αερολιμένα υπογείων
| πλάτος λωρίδας: | 60,90,110cm ή άλλα |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | 45persons/min |
| Χρήση: | Σταθμός μετρό |

