Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ tripod access system ] αγώνας 321 προϊόντα.
Περιστρεφόμενη είσοδος με λογότυπο OEM / Πόρτα γυμναστηρίου QR Code NFC / Πόρτα ασφαλείας Swing Barrier για δημόσιο λόμπι
| Χρόνος άνοιξης του φραγμού: | 0,2 s |
|---|---|
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS-232, RS485, TCP/IP |
| Κατεύθυνση λειτουργίας: | 1-τρόπος |
DC24V αυτόματα συστήματα εισόδων πυλών/περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων με την πάροδο δύο για τον υπόγειο
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200/1400*280*990mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280/1480*370*1070mm |
Του προσώπου αναγνώριση περιστροφικών πυλών πυλών ταλάντευσης δακτυλικών αποτυπωμάτων γραμμωτών κωδίκων ταυτότητας ολοκληρωμένου κυκλώματος
| Μέγεθος: | Δοκιμαστικό σύστημα |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | 40 άτομο/λεπτό |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
ηλεκτρονικό σύστημα επικόλλησης ετικέτας πυλών περιστροφικών πυλών ασφάλειας 600mm για τον τουρισμό
| Πιστοποιητικό: | CE |
|---|---|
| Χρήση: | Γραφείο, ξενοδοχείο, βιβλιοθήκη, σταθμό μετρό, κλπ. |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
RS485 διπλός υπόγειος 30-40 περιστροφικών πυλών εμποδίων φτερών χτυπημάτων πρόσωπα/λ.
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200/1400*280*990mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280/1480*370*1070mm |
Μισή πύλη δύο εμποδίων χτυπημάτων ύψους περιστροφική πύλη παρόδων με τον αισθητήρα IR για τη στάση λεωφορείου
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200/1400*280*990mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280/1480*370*1070mm |
Αυτόματη περιστροφική πύλη χτυπημάτων πυλών εμποδίων χτυπημάτων με το εισιτήριο δακτυλικών αποτυπωμάτων ή την κάρτα ολοκληρωμένου κυκλώματος
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200/1400*280*990mm |
| Χρόνος να εργαστεί μετά από τη δύναμη επάνω: | 3 δευτερόλεπτα |
Κατά το ήμισυ υψηλό σύστημα ημι αυτόματο SUS304 πυλών περιστροφικών πυλών ESD αδιάβροχο
| Διάσταση: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 25~30 άτομα/λ. |
Περιστρεφόμενη Πύλη με Αναγνώριση Προσώπου RFID 20K Βάση Δεδομένων DC12V 5W
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232, RS485 |
|---|---|
| Χρόνος άνοιξης του φραγμού: | 0,2S |
| Τύπος ελέγχου πρόσβασης: | Αναγνώριση προσώπου, κάρτα RFID |
Ηλεκτρονικό οπτικό ύψος μέσης πυλών πυλών εμποδίων χτυπημάτων δύναμης εναλλασσόμενου ρεύματος IP54 220v
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*990mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |

