Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ tripod access system ] αγώνας 321 προϊόντα.
QR του προσώπου ασφάλεια περιστροφικών πυλών ESD αναγνώρισης δακτυλικών αποτυπωμάτων κώδικα με τη θερμική κάμερα
| Ανακοίνωση: | Επικοινωνία RS485 |
|---|---|
| Ταχύτητα διέλευσης: | 25-30 άτομα ανά λεπτό |
| Κατεύθυνση: | μονόδρομος, δις-κατεύθυνση διευθετήσιμη |
Φραγή πτερυγίων από ανοξείδωτο χάλυβα 304 1200mm με σύστημα Barcode
| Τροφοδοσία: | AC110V ± 10V, 60Hz / AC220V ± 10V, 50Hz |
|---|---|
| Υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος: | 1200/1400*300*990mm |
Για τους πεζούς περιστροφική πύλη εμποδίων χτυπημάτων ασφάλειας RS485, σύστημα εμποδίων πυλών ανοξείδωτου 304#
| Ονομα: | Φράγμα περιστροφικής πτερυγίου πτερυγίου ασφαλείας |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400/1200*280*980mm |
| Μέγεθος πακέτου: | 1480/1280*370*1070mm |
Μισό νόμισμα ύψους εισόδων πισινών τουαλετών/χρησιμοποιημένες σημείο μισές περιστροφικές πύλες ύψους
| Εφαρμογή: | Εισαγωγή δημόσιας τουαλέτας, πισίνα |
|---|---|
| Διάμετρος νομισμάτων: | 18 mm ~ 30 mm |
| Τύπος: | κάθετο στυλ μικρότερο μέγεθος |
304 ανοξείδωτου εισελκόμενη φτερών πύλη εμποδίων χτυπημάτων για τους πεζούς/πόρτα εισόδων
| Όνομα προϊόντων: | πόρτα εισόδων εμποδίων χτυπημάτων εισελκόμενος-φτερών ανοξείδωτου 304 μέσα για γραφείων |
|---|---|
| Τάση εργασίας:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30-40 άνθρωποι/λεπτό |
Βιομετρική πύλη περιστροφικών πυλών Speedlane καναλιών ανιχνευτών SS διπλή
| Τύπος: | Μονό πυρήνα και διπλό πυρήνα,πορτα υψηλής διασταύρωσης |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE |
| Εγγύηση: | Ένα χρόνο |
Ψηφιακό οθόνης SS304 χτυπημάτων πυλών σύστημα ελεγκτών περιστροφικών πυλών εμποδίων αντιστατικό
| Ελεγκτής εκπομπών: | 4,3 ίντσες |
|---|---|
| Αξεσουάρ: | Λουράκι καρπού, δεξί και αριστερό παπούτσι |
| Λογισμικό ελέγχου: | Όχι |
Ευφυής περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας καρτών Rfid για τον έλεγχο εισόδων γραφείων
| Τύπος: | Μονό πυρήνα και διπλό πυρήνα,πορτα υψηλής διασταύρωσης |
|---|---|
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS485/Relay σήμα |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Washable καθαρός αντιστατικός χωρίς σκόνη ιματισμός κοστουμιών αιθουσών ESD
| όργανο ελέγχου: | 8 ίντσες |
|---|---|
| Εξαρτήματα: | Δεξιού και αριστερού παπούτσι καρπός-λουριών, |
| λογισμικό ελέγχου: | Διαθέσιμος |
Αντιστατική ESD αποστειρωμένων δωματίων φόρμα Jumpsuit που ντύνει την ομοιόμορφη κανονική ένδυση ασφάλειας
| όργανο ελέγχου: | 8 ίντσες |
|---|---|
| Εξαρτήματα: | Δεξιού και αριστερού παπούτσι καρπός-λουριών, |
| λογισμικό ελέγχου: | Διαθέσιμος |

