Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ tripod access system ] αγώνας 321 προϊόντα.
Λουρί καρπών ESD/ελεγκτής υποδημάτων με την οθόνη LCD, αυτόματη περιστροφική πύλη, αναγνώστης καρτών
| Διάσταση πεντάλ: | (Π)400mmx(L)420mmx(Υ)20mm |
|---|---|
| Δικαίωμα ρύθμισης παπουτσιού: | 750kΩ-35MΩ |
| Διαστάσεις οργάνων: | (Π)166mmx(L)96mmx(Υ)40mm |
Για τους πεζούς περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων ασφάλειας RS485/κώδικα Qr για την περιοχή τουριστών, μουσείο, είσοδος κινηματογράφων
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη ανιχνευτών κώδικα Qr |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 980mm (η) |
| Τάση εργασίας: | AC220/110 ±10%V 50±10%HZ |
Αυτόματος περιστραφείτε την ασφάλεια Γκέιτς περιστροφικών πυλών
| Όνομα προϊόντος: | Τριποδρόμυλος |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200mm (L) * 300mm (W) * 980mm (H) |
| Υλικό: | τυποποιημένο ανοξείδωτο 304 |
Περιστροφική πύλη ύψους μέσης γραμμωτών κωδίκων κώδικα Qr για το στάδιο/τη γυμναστική/τον κινηματογράφο/τη φυσική περιοχή
| Όνομα προϊόντος: | Περιστροφική πύλη γραμμικού κώδικα Qr Code |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*980mm |
| Υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
Σύστημα διαχείρισης εισιτηρίων σταδίων για την περιστροφική πύλη TDX - CT ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων - ελεγκτής IP
| Ονομασία του προϊόντος: | Συστήματα Διαχείρισης Εισιτηρίων |
|---|---|
| Μέγεθος στρογγυλομηχανής: | 1200*280*990mm |
| Υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
8 περιστροφικές πύλες ανοξείδωτου πυλών οργάνων ελέγχου ESD ίντσας LCD για το εργαστήριο/Facotry
| Όνομα προϊόντων: | περιστροφική πύλη ESD |
|---|---|
| όργανο ελέγχου: | 8 ίντσες |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Αναγνώστης Rfid ΣΥΝΕΧΏΝ μηχανών οχημάτων 24V πυλών εμποδίων ασφάλειας χώρων στάθμευσης κυκλοφορίας
| πιστοποιητικό: | CE |
|---|---|
| Χρήση: | Γραφείο, ξενοδοχείο, βιβλιοθήκη, σταθμό μετρό, κλπ. |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
Διπλός μηχανισμός πυλών εμποδίων περιστροφικών πυλών αερολιμένων μηχανών πλήρης αυτόματος εισελκόμενος
| Τύπος: | Διπλή περιστροφική πύλη χτυπημάτων μηχανών |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*980mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Σύστημα Βιομετρικής Προσέλευσης για Πύλη Περιστροφικής Φραγής
| Δυνατότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων: | 1500pcs |
|---|---|
| Χωρητικότητα κάρτας: | 10000 ΤΕΜ |
| Τύπος: | Αδιάβροχο τύπο, καλυμμένο με κουτί IP62 |
Περιστροφική Πύλη ESD από ανοξείδωτο χάλυβα 304 με 24 μήνες εγγύηση και διαστάσεις 1200*280*1000 mm
| Υλικό: | Ανοξείδωτος χάλυβα 304 |
|---|---|
| Διάσταση: | 1200*280*1000 mm |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -10 ℃ ~ 70 ℃ |

