Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ tripod access system ] αγώνας 321 προϊόντα.
Εγκεκριμένη η CE πύλη εμποδίων χτυπημάτων με τη λειτουργία IR Sentor για να αποτρέψει το τσίμπημα/να σύρει/οπισθοχωρεί
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
Οικοδόμηση της αυτόματης περιστροφικής πύλης πυλών ταχύτητας εισόδων εργοστασίων κάτω από 240 βολτ
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400 x 65 Π x 1000 χλστ |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος: | 80 κιλά |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτος χάλυβας / 316 ανοξείδωτος χάλυβας (προσαρμοσμένο) |
Πύλη ασφάλειας περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων RFID με την υπαγόρευση φωνής και τη λειτουργία συναγερμών
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων RFID με τη γρήγορη λειτουργία φωνής και τη λειτουργία συναγερμών |
|---|---|
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30-40 άνθρωποι/λεπτό |
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
Πλήρεις αυτόματες περιστρεφόμενες περιστροφικές πύλες ύψους πυλών tripodHalf στον καθολικό τηλεχειρισμό
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
Μόνιμος πλήρης αυτόματος ανιχνευτής μετάλλων ασφάλειας αναγνωστών καρτών Rfid πυλών εμποδίων χτυπημάτων
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Dropbox πυλών εμποδίων ασφάλειας υψηλής ταχύτητας αυτόματη ηλεκτρική περιστροφική πύλη για την εξωτερική πόρτα
| Τροφοδοτικό: | AC220V/110V |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
Μοντέρνη ασφάλειας ταχύτητας περιστροφική πύλη γυαλιού ταχύτητας πυλών υψηλή λειτουργώντας για τις δημόσιες υπηρεσίες
| Όνομα προϊόντος: | 304 SUS στρογγυλοπύργιο ταχύτητας |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400*310*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1510*380*1080 χλστ |
Υπέρυθρη πύλη εμποδίων χτυπημάτων περιστροφικών πυλών αισθητήρων με ευφυή αντι - τσιμπήστε/ουρά/Retrogradation λειτουργία
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
TCP/IP γρήγορη περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας ασφάλειας περασμάτων αυτόματη με το συνεχές ρεύμα 24V αναγνωστών RFID
| Ονομασία προϊόντος: | 304 SUS στρογγυλοπύργιο ταχύτητας |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400*310*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1480*380*1080mm |
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων διαφραγμάτων αναγνωστών κώδικα Qr, συστήματα πυλών περιστροφικών πυλών γυμναστικής/σταδίων
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων διαφραγμάτων αναγνωστών κώδικα Qr λειτουργίας συναγερμών για την έκθεση και |
|---|---|
| Τάση εργασίας:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30-40 άνθρωποι/λεπτό |

