Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ tripod access system ] αγώνας 321 προϊόντα.
Υπαίθριες αδιάβροχες περιστροφικές πύλες ταλάντευσης ελέγχου προσπέλασης βαθμού IP67, περιστροφική πύλη με το χρώμα που χρωματίζεται
| Ονομασία του προϊόντος: | 304 SUS Τριπόνιο τροχονόμετρο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
Ευφυές ESD λουρί καρπών πυλών αντιστατικό με το λογισμικό καρτών HIV ελέγχου προσπέλασης
| Ελεγκτής εκπομπών: | 8 ίντσες |
|---|---|
| Αξεσουάρ: | Λουράκι καρπού, δεξί και αριστερό παπούτσι |
| Λογισμικό ελέγχου: | Διαθέσιμος |
Γρήγορο σύστημα ελέγχου προσπέλασης περιστροφικών πυλών Διαδικτύου πυλών παρόδων ESD εισόδων ενιαίο
| Τροφοδοτικό: | AC220V/110V |
|---|---|
| Ελεγκτής εκπομπών: | 8 ίντσες |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
Αυτόματο σύστημα πρόσβασης πυλών περιστροφικών πυλών ταλάντευσης μετάλλων ανιχνευτών ασφάλειας για το μετρό
| Σχήμα και μέγεθος της πόρτας ανίχνευσης μετάλλων: | 2220 H × 820 W × 550 ((βαθιά) (MM) |
|---|---|
| Ποσοστό επιτυχίας: | Περισσότεροι από 60 άνθρωποι ανά λεπτό |
| Εφαρμογή: | εσωτερικό ή εξωτερικό (υδροστερό στοιχείο) |
Μισή πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων περιστροφικών πυλών ύψους ασφάλειας με την οδηγημένη οδηγία κατεύθυνσης
| Υλικό κατοικίας: | τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
|---|---|
| Πλάτος μεταβάσεων: | μέσα σε 600 χιλ. |
| Διάβαση της κατεύθυνσης: | αμφίδρομος ή ενιαίος (διευθετήσιμος) |
Βιομετρικό εμπόδιο χτυπημάτων ελέγχου προσπέλασης, πλήρης αυτόματη πύλη εμποδίων για τη βιβλιοθήκη/θέατρο
| Όνομα: | Πύλη εμποδίων για τη βιβλιοθήκη |
|---|---|
| μέγεθος του προϊόντος: | 1400/1200*280*980mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1480/1280*370*1070mm |
Πιστοποιημένος ESD RFID ευφυής μισός έλεγχος προσπέλασης περιστροφικών πυλών ύψους CE
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη Tripiod |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 980mm (η) |
| Υλικό: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
Περιστροφικές πύλες ελεγχόμενης πρόσβασης ασφάλειας τηλεχειρισμού με τον εισελκόμενο βραχίονα IR
| Όνομα προϊόντων: | Εμπόδιο πυλών εμποδίων χτυπημάτων τηλεχειρισμού RFID με τον εισελκόμενο βραχίονα IR |
|---|---|
| Τάση εργασίας:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30-40 άνθρωποι/λεπτό |
Πύλη εμποδίων περιστροφικών πυλών ύψους μέσης ασφάλειας για το σύστημα ελέγχου προσπέλασης
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη Tripiod |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 980mm (η) |
| Υλικό: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
Διαχείριση εισιτηρίων Συστήματα εισόδου με ράβδινο κωδικό
| Υλικό Στέγασης: | 304# ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Πλάτος διόδου: | Πλάτος μεταβάσεων: ≤600 χιλ. |
| Τύπος: | τουρνικέ εισιτηρίων |

