Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ tripod access system ] αγώνας 321 προϊόντα.
Ηλεκτρομαγνητικό εμπόδιο ελέγχου αναγνωστών ετικεττών Nfc πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων κλειδαριών
| Μέγεθος: | 420L*W340*H1000mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | -10-70 βαθμός |
| Πέρασμα: | Αμφίδρομο πέρασμα |
Το νόμισμα επικοινωνίας TCP/IP ενεργοποίησε περιστροφικών πυλών τη μισή ύψους πόρτα μηχανών εισόδων συμβολική
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πακέτο: | ξύλινη θήκη |
Αυτόματο σύστημα 510mm πρόσβασης επικόλλησης ετικέτας πυλών εμποδίων περιστροφικών πυλών τριών ρόλων πλάτος βραχιόνων
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 1000mm (η) |
|---|---|
| Σύμφωνος: | Σύστημα δοκιμών ESD |
| Λιμάνι επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
Πυκνά 1.5mm TCP/IP έξυπνη πρόσβασης electrics ESD περιστροφική πύλη ύψους μέσης εισόδων ενιαία με το σύστημα ασφαλείας nfc
| Διάσταση: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 25~30 άτομα/λ. |
Πύλη περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης τρίποδων/για τους πεζούς πύλη εμποδίων ασφάλειας
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη Tripiod |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200mm * 280mm * 980mm |
| Υλικό: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
Κατευθυντικό σύστημα ελέγχου προσπέλασης εμποδίων χτυπημάτων βισμουθίου ESD Mechainsm για το σχολείο
| Μέγεθος: | Μ1200*Π300*Υ1000mm |
|---|---|
| Δοκιμαστής ESD: | Εικονική οθόνη LCD και λογισμικό (προαιρετικό) |
| Ταχύτητα πέρασμα: | 40 άτομο/λεπτό |
304 ανοξείδωτο χάλυβα Πύλη φλαπ φράκτη 1200x300x1000mm NFC RFID πρόσβαση
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος μετατροπής: | AC220 ± 10%V 50Hz ή AC110 ± 10%V 60Hz |
|---|---|
| Υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος: | 1200 * 300 * 1000mm |
DC12v ελεγκτής λουριών καρπών συστημάτων ελέγχου προσπέλασης περιστροφικών πυλών με τρεις κρατικούς δείκτες
| Αξεσουάρ: | Λουράκι καρπού, δεξί και αριστερό παπούτσι |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερική / Εξωτερική (Καταφύγιο), -10-50℃ |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
SS304 Διαχείριση ελέγχου πρόσβασης ασφάλειας Πύλη φλαπ φράχτη Πύλη ασφαλείας στρογγυλοστάτη για τρένο
| πιστοποιητικό: | CE |
|---|---|
| Χρήση: | Γραφείο, ξενοδοχείο, βιβλιοθήκη, σταθμό μετρό, κλπ. |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
Αυτόματη περιστροφική πύλη δεικτών θερμοκρασίας αναγνώρισης προσώπου συστημάτων ελέγχου προσπέλασης
| Εφαρμογή: | προγράμματα υγείας, ξενοδοχείο, καντίνες, νοσοκομεία, κτίρια γραφείων, τελωνείο, αντιπροσωπείες, του |
|---|---|
| Ύψος αναγνώρισης: | 1.2-2.2 M |
| Ταχύτητα προσδιορισμού: | Ανίχνευση προσώπου και ακολουθώντας κα 20 |

