Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ tripod access system ] αγώνας 321 προϊόντα.
Ενσωματωμένη μηχανή εισόδων ισχυρών κτυπημάτων ΣΥΝΕΧΩΝ αβούρτσιστη καρτών πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εταιρεία, ξενοδοχείο, αεροδρόμιο |
| ODM/OEM: | Δεκτός |
Μη η αφή εισάγει την πόρτα Rfid πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων για τα ιστορικά μνημεία πόλεων
| Μέγεθος του προϊόντος: | 430*330*1081 χλστ |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πακέτο: | ξύλινη θήκη |
Αυτόματη πύλη περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης Rfid καρτών ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ, πόρτες Sus304 ασφάλειας περιστροφικών πυλών
| Μέγεθος: | 1200L*Π280*Υ1000mm |
|---|---|
| Μήκος βραχίονα: | 510 χιλιοστά |
| Εφαρμογή: | Εσωτερικό/εξωτερικό με σκηνή,Εταιρεία |
Η κάθετη πλήρης-αυτόματη περιστροφική πύλη τρίποδων εισόδων Gynasium/nfc λαναρίζει το σύστημα πορτών ανιχνευτών καμερών προσώπου
| Εφαρμογή: | Εσωτερικό/εξωτερικό με σκηνή,Εταιρεία |
|---|---|
| Τάση ισχύος: | Δυνατότητα εκπομπής άνθρακα |
| κατεύθυνση διέλευσης: | Μονόδρομος ή αμφίδρομος δρομολόγιο |
Βραχίονας τρία φορητός 3 πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων περασμάτων ESD ηλεκτρικός για το εργαστήριο
| Διάσταση: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 25~30 άτομα/λ. |
Πύλη με τριάδα με RFID, 30-35 άτομα/λεπτο, IP54
| MCBF: | 2.500.000 κύκλος |
|---|---|
| Σχετική υγρασία: | πήξη ≤95% ελεύθερη |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -15°C έως 75°C |
Κατευθυντική SS304 βιομετρική πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων προσώπου βισμουθίου
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
|---|---|
| Κατεύθυνση: | μονόδρομος, δις-κατεύθυνση διευθετήσιμη |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
Υπαίθριο αντιοξειδωτικό ανοξείδωτο περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης με τα φω'τα των οδηγήσεων
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
QR Code Card Reader Tripod Turnstile with 0.4s Barrier Open/Close Time and 3 Million Operations Life
| Access control type: | ESD System, Fingerprint, RFID Card |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.4 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Βιομετρική χρονική συμμετοχή πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων τριών περασμάτων αμφίδρομη
| Όνομα προϊόντος: | ημιαυτόματο ή πλήρως αυτόματο Τύπο περιστροφική πύλη |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διάσταση: | L1200xW280xH1000mm |

