Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ tripod access system ] αγώνας 321 προϊόντα.
Ηλεκτρική αυτόματη κάθετη πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων με τον ελεγκτή ποδιών αναγνωστών καρτών ESD
| Καθαρό Βάρος: | 45 κιλά |
|---|---|
| Κάρτα ισχυρών κτυπημάτων: | Προαιρετικός |
| Υλικό στέγασης: | Στρώσεις από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
Εμπόδιο πυλών ταχύτητας πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων ανοξείδωτου συνήθειας για το δημόσιο λόμπι
| πιστοποιητικό: | CE |
|---|---|
| Χρήση: | Γραφείο, ξενοδοχείο, βιβλιοθήκη, σταθμό μετρό, κλπ. |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων αναγνωστών εισιτηρίων μεταβάσεων RS485 600mm
| Εφαρμογή: | Εταιρεία, ξενοδοχείο, αεροδρόμιο |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | 110~240 Β (ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ) |
| Κατεύθυνση: | ή έξω, ή δύο τρόποι |
Περιστροφική πύλη τελικό RS232 τρίποδων αναγνώρισης προσώπου χρονικής συμμετοχής
| Οθόνη οθόνης: | Εικόνα LCD 8 ιντσών |
|---|---|
| Απόσταση αναγνώρισης: | 0,3-0,5 μ. |
| Υλικό εμφάνισης: | Θήκη από κράμα αλουμινίου, σκληρυμένο γυαλί |
Μαγνητική πύλη περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης RS485 SS304 IP54
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Τρεις βραχίονες: | 51cm |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 25~32 άτομα/λ. |
Tailgating ημι αυτόματο CE του Γκέιτς ασφάλειας τρίποδων συναγερμών εγκεκριμένο
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Επιχείρηση, ξενοδοχείο, αερολιμένας |
| ODM/OEM: | Αποδεκτός |
Περιστροφικό ανοξείδωτο τρίποδων SUS 304 περιστροφικών πυλών ESD βραχιόνων πτώσης περιστροφικών πυλών μέσης υψηλό
| Καθαρό Βάρος: | 45 κιλά |
|---|---|
| Κάρτα ισχυρών κτυπημάτων: | Προαιρετικός |
| Υλικό στέγασης: | Στρώσεις από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
Κάθετες περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης τρίποδων 420mm (λ) * 330mm (ψ) * 990mm (η)
| Όνομα προϊόντων: | μικρή περιστροφική πύλη μεγέθους |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
| Καθαρό βάρος: | 40KG |
Πύλες εισόδων περιστροφικών πυλών εργαστηρίων, συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών ESD με τη συσκευή δοκιμής
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 1000mm (η) |
|---|---|
| Σύμφωνος: | Σύστημα δοκιμών ESD |
| Λιμάνι επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
Κατευθυντικό IR ύψος μέσης πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων αισθητήρων βισμουθίου για το σταθμό μετρό
| Εφαρμογή: | Εταιρεία, ξενοδοχείο, αεροδρόμιο |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | 110~240 Β (ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ) |
| Κατεύθυνση: | ή έξω, ή δύο τρόποι |

