Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel turnstiles ] αγώνας 984 προϊόντα.
Έλεγχος προσπέλασης αναγνώρισης προσώπου πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων ενσωμάτωσης ασφάλειας
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| Τύπος: | τρεις περιστροφική πύλη βραχιόνων/ραγών |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*200*1000mm |
Το πλήρες αυτόματο διπλάσιο πυλών περιστροφικών πυλών βραχιόνων πτώσης πελεκά το δις κατευθυντικό κύλινδρο τρία
| Τύπος: | τρεις περιστροφική πύλη βραχιόνων/ραγών |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 420 mm (L) * 330 mm (Π) * 1000 mm (Υ) |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 520 mm (L) * 430 mm (Π) * 1080 mm (Υ) |
Έξυπνη Πύλη Διακοπής Πεζών
| Όνομα προϊόντος: | Γύρισμα ταχύτητας |
|---|---|
| Προσωρινή οθόνη LED: | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερική / Εξωτερική (Καταφύγιο), -10-50℃ |
Αντι πύλη IP54 εμποδίων ταλάντευσης χτυπήματος και ψαλιδίσματος παρεμπόδισης αυτόματη
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 168mm |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
120 βαθμού περιστροφής ανεπίβλεπτος πεζός ελέγχου προσπέλασης πυλών RFID ύψους περιοχής πλήρης
| Μέγεθος: | 2760*1350*2350mm |
|---|---|
| υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πακέτο: | 4 συσκευασίες, 10CBM |
Εγκεκριμένη CE πύλη εμποδίων χτυπημάτων συναγερμών εισελκόμενη, εμπόδιο ελέγχου προσπέλασης με τον αισθητήρα IR
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200/1400*280*990mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280/1480*370*1070mm |
Αυτόματες περιστροφικές πύλες συστημάτων χρονικής συμμετοχής με το μόνο συναγερμό ελέγχου
| ΜΗΧΑΝΗ: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | Εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
| Χρόνος του ανοίγματος/του κλεισίματος: | 0.2second |
Διαχείριση εισιτηρίων Συστήματα εισόδου με ράβδινο κωδικό
| Υλικό Στέγασης: | 304# ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Πλάτος διόδου: | Πλάτος μεταβάσεων: ≤600 χιλ. |
| Τύπος: | τουρνικέ εισιτηρίων |
Πάρκο διασκέδασης Barcode Scanner Turntile
| Όνομα προϊόντος: | Κωδικός Qr Ελέγχου Πρόσβασης |
|---|---|
| Φινίρισμα: | Βουρτσισμένη επιφάνεια |
| Διάσταση: | Δοκιμαστικό σύστημα |
Εξωτερική αδιάβροχη πύλη 1.5mm περιστροφικών πυλών ελέγχου εισόδων πάχος με τον αναγνώστη NFC
| Τύπος: | τρεις περιστροφική πύλη βραχιόνων/ραγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | pulic toilelt, πάρκο, κτίριο γραφείων, λέσχη, κ.λπ. |
| Όνομα προϊόντος: | 304 αυτόματη περιστροφική πύλη tripiod SUS |

