Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel turnstiles ] αγώνας 969 προϊόντα.
Αυτοματοποιημένη είσοδος Γρήγορη πύλη στρογγυλοστάτη RS485 35-40 άτομο / λεπτό για το κτίριο γραφείων δημόσιο χώρο
| Ονομασία προϊόντοςΜε τον τρόπο ελέγχου: | Πύλη ταχύτητας |
|---|---|
| Υπέρυθρη ποσότητα: | 8-12 ζευγάρια ανάλογα με το μήκος |
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματο |
Ευφυής πύλη 220V περιστροφικών πυλών τρίποδων ασφάλειας/δύναμη εργασίας 110V
| Όνομα προϊόντος: | 304 SUS Τριπόνιο τροχονόμετρο |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Τύπος: | τρεις περιστροφική πύλη βραχιόνων/ραγών |
Για τους πεζούς πύλη εμποδίων κυλίνδρων αισθητήρων RFID/IR για την κατοικημένη Κοινότητα
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*168*1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Τύπος: | Για τους πεζούς πύλη εμποδίων |
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης αναγνωστών καρτών συστημάτων RFID γραμμωτών κωδίκων για τον τουρισμό/τον αθλητισμό
| Ονομασία προϊόντος: | Τριποδρόμυλος |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*980mm |
| Υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
Ηλεκτρονικά κάθετα χειρωνακτικά εμπόδια cOem ασφάλειας/περιστροφικών πυλών ODM με τον έλεγχο Rfid
| Ονομασία προϊόντος: | Τριποδρόμυλος |
|---|---|
| Μέγεθος: | 420*330*980mm |
| Υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
Αποτελεσματικό σύστημα πρόσβασης τρίποδων επίδειξης κατεύθυνσης, πύλες περιστροφικών πυλών νομισμάτων λεωφορείων
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη Tripiod |
|---|---|
| Μέγεθος: | 320*310*980mm |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Το βιομετρικό εμπόδιο περιστροφικών πυλών αντι ουρών αερολιμένων ασφάλειας οδήγησε την επίδειξη για το σχολείο/το ξενοδοχείο
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη Tripiod |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*980mm |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Η πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων απόδειξης σκουριάς αντιστέκεται σε εξωτερικό καταστρέφει για κατοικημένο, γυμναστική
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη Tripiod |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*980mm |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Ηλεκτρονικό οπτικό ύψος μέσης πυλών πυλών εμποδίων χτυπημάτων δύναμης εναλλασσόμενου ρεύματος IP54 220v
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*990mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Υπαίθρια χτυπημάτων εμποδίων πυλών Swiping καρτών γραμμωτών κωδίκων λειτουργία παγίδων σταδίων αντι
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*990mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |

