Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel turnstiles ] αγώνας 984 προϊόντα.
Εγκεκριμένη η CE πύλη εμποδίων χτυπημάτων με τη λειτουργία IR Sentor για να αποτρέψει το τσίμπημα/να σύρει/οπισθοχωρεί
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
Ηλεκτρονική πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων συστημάτων επικόλλησης ετικέτας RFID για το CE τουριστών εγκεκριμένο
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη Tripiod |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 980mm (η) |
| Υλικό: | Standared 304 ανοξείδωτο |
Έλεγχος ροής περιστροφικών πυλών τρίποδων εισιτηρίων που περνά με τον κώδικα HS και την κάρτα FRID για το φυσικό σημείο
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη τρίποδων για τη γυμναστική |
|---|---|
| Θέση εφαρμογής: | Γυμναστική, λούνα παρκ, στάδιο, pulic περιοχή, κτίριο γραφείων, λέσχη, κ.λπ. |
| Ακαθάριστο βάρος: | 70KG |
Στάση λεωφορείου τρία περιστροφική πύλη τρίποδων πυλών βραχιόνων για τον ευφυή έλεγχο ροής
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
| Χρόνος του ανοίγματος/του κλεισίματος: | 0.6second |
Το νόμισμα επικοινωνίας TCP/IP ενεργοποίησε περιστροφικών πυλών τη μισή ύψους πόρτα μηχανών εισόδων συμβολική
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πακέτο: | ξύλινη θήκη |
Μη η αφή εισάγει την πόρτα Rfid πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων για τα ιστορικά μνημεία πόλεων
| Μέγεθος του προϊόντος: | 430*330*1081 χλστ |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πακέτο: | ξύλινη θήκη |
Μόνιμος πλήρης αυτόματος ανιχνευτής μετάλλων ασφάλειας αναγνωστών καρτών Rfid πυλών εμποδίων χτυπημάτων
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Έλεγχος προσπέλασης TCP/IP πορτών πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων καρτών ασφάλειας 12 μήνες εξουσιοδότησης
| ODM/OEM: | Δεκτός |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | 110~240 Β (ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ) |
| Κατεύθυνση: | μονόδρομος, δις-κατεύθυνση διευθετήσιμη |
Ολοκληρωμένου κυκλώματος ταυτότητας διπλός τρόπος πυλών εμποδίων ταλάντευσης ικανότητας καρτών υψηλός, για τους πεζούς εμπόδιο ταλάντευσης
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης τύπων γεφυρών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | indoor&outdoor |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
Κάρτα/ηλεκτρονική πόρτα περιστροφικών πυλών RFID Wristband, για τους πεζούς συνήθεια ελέγχου προσπέλασης πυλών
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων βραχιολιών RFID |
|---|---|
| Καθαρό βάρος: | 65Kg |
| Ακαθάριστο βάρος: | 70KG |

