Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ turnstile entry systems ] αγώνας 418 προϊόντα.
3 εκατομμύριο φορές αυτόματες περιστροφικές πύλες συστημάτων, ανθεκτική πρόσβαση Γκέιτς ασφάλειας
| Εφαρμογή: | Γήπεδο, χώρος pulic, πάρκο, κτίριο γραφείων, σύλλογος κ.λπ |
|---|---|
| Καθαρό βάρος: | 65 κιλά |
| Μικτό βάρος: | 70 κιλά |
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης για το κτίριο γραφείων/το ξενοδοχείο/τον αερολιμένα/την Κοινότητα
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη για το κτίριο γραφείων/το ξενοδοχείο/τον αερολιμένα/την Κοινότητα |
|---|---|
| Ακαθάριστο βάρος: | 70KG |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ή ανοξείδωτο 316 |
IP54 Τριποδική γύρισμα με δακτυλικά αποτυπώματα
| Όνομα προϊόντος: | Τέρντικλετ τρίποδας δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*980mm |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
Σύστημα διαχείρισης εισιτηρίων σταδίων για την περιστροφική πύλη TDX - CT ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων - ελεγκτής IP
| Ονομασία του προϊόντος: | Συστήματα Διαχείρισης Εισιτηρίων |
|---|---|
| Μέγεθος στρογγυλομηχανής: | 1200*280*990mm |
| Υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
Ηλεκτρονικό σύστημα διοικητικού βασισμένο στον Ιστό ελέγχου προσπέλασης εισιτηρίων αποδοχής εμποδίων περιστροφικών πυλών
| Ονομασία του προϊόντος: | Στροφείο με συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220~240 Β (ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ) |
| Κατεύθυνση: | μονή ή διπλή κατεύθυνση για προαιρετική |
Ηλεκτρονικό εμπόδιο περιστροφικών πυλών Rfid ελέγχου προσπέλασης με τη έξυπνη κάρτα
| Εφαρμογή: | Στάδιο, pulic περιοχή, πάρκο, κτίριο γραφείων, λέσχη, κ.λπ. |
|---|---|
| Καθαρό βάρος: | 65Kg |
| Ακαθάριστο βάρος: | 70KG |
Συμβολικός ESD καρτών ταυτότητας ολοκληρωμένου κυκλώματος περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης τρίποδων εισόδων & εξόδων ελεγκτής δακτυλικών αποτυπωμάτων
| όνομα στοιχείων: | Ανταγωνιστική περιστροφική πύλη τρίποδων τιμών |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | 304# ανοξείδωτο |
| Τάση εργασίας: | AC220±10%V 50±10%HZ |
Περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης καρτών ταυτότητας ολοκληρωμένου κυκλώματος δακτυλικών αποτυπωμάτων βιομετρικής 40 άτομα/λ.
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης/περιστροφική πύλη χτυπημάτων |
|---|---|
| Αριθμός στοιχείων: | Gat-201 |
| Ακαθάριστο βάρος: | 80KG/PC |
Οι οδηγήσεις δείχνουν τις περιστροφικές πύλες ύψους μέσης πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων ελέγχου προσπέλασης/CE
| Εφαρμογή: | Στάδιο, pulic περιοχή, πάρκο, κτίριο γραφείων, λέσχη, κ.λπ. |
|---|---|
| Καθαρό βάρος: | 65Kg |
| Ακαθάριστο βάρος: | 70KG |
Ηλεκτρονική περιστροφική πύλη τρίποδων Luxtry, συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών μεγέθους συνήθειας για το υψηλό κτήριο κατηγορίας
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονική περιστροφική πύλη τρίποδων Luxtry |
|---|---|
| materail: | 304 ανοξείδωτο |
| Διάσταση: | 1200*280*980mm |

